Євген Яровенко: "У нас завдання показувати гарний футбол". 29-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
29.03.2012
четверг
23:12
Євген Яровенко: "У нас завдання показувати гарний футбол"
Рейтинг публикации

Після матчу «Буковина» - «Нафтовик – Укрнафта» (0:0) головний тренер охтирської команди переможець Олімпійських ігор – 88 Євген Яровенко привітав чернівчан із початком футбольного року. Пан Євген також зазначив, що перед його підопічними стоїть завдання демонструвати гарний футбол.

- Пане Євгене, яким буде Ваш аналіз сьогоднішнього матчу ?

Вітаю вболівальників «Буковини» з початком футбольного року в Чернівцях. Щодо гри, то ще за союзних часів відомо, що у Чернівцях та у цьому регіоні грати дуже важко. Ми знаємо про те, як агресивно «Буковина» грає вдома. Своїм хлопцям я подякував за самовіддачу. Щось виходило, а щось – ні. Господарі мали моменти, наша команда отримувала шанс відзначитися. Вважаю, що одне очко ми заробили.

Чи заважали грі Вашої команди погодні умови ?

Я сказав своїм хлопцям, що якщо у першому таймі ми гратимемо, так би мовити, за вітром, то необхідно до цього пристосуватися якнайшвидше. Вітер вніс свої корективи. Було багато не точних передач, бо не робили поправку на вітер. Якщо врахувати клас футболістів, то можна сказати, що одна передача може вирішити все. У другому таймі, напевно, складніше було суперникові.

Яка Ваша думка щодо арбітражу сьогоднішньої зустрічі ?

Сергій Березка пройшов школу великого футболу. Претензій щодо суддівства немає. Ми знали, що цей перша гра Сергія після повернення, і він буде судити те, що є.

Які завдання стоять перед охтирською командою у цьому сезоні ?

Я команду прийняв два місяці тому. Що ж можна зробити за цей період ? Тренерам іноді на становлення команди необхідно три роки. Враховуючи те, що у підготовчий період ми пройшли три збори та шукаємо, так би мовити, свою гру. Поки що у моїх підопічних немає повного взаєморозуміння, хлопці звикають одне до одного. Я казав, що ми повинні разом працювати у цьому напрямку, а нестачу майстерності компенсувати самовіддачею. У нас завдання показувати гарний футбол. У нашій команді багато молодих футболістів і кожен мріє грати в Премєр – лізі. Тому їм необхідно багато працювати.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФСК "Буковина"
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com