Василь Орлецький: "Я і надалі допомагатиму "Буковині". 30-03-2012 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
30.03.2012
пятница
16:38
Василь Орлецький: "Я і надалі допомагатиму "Буковині"
Рейтинг публикации

Сьогодні стало відомо, що посаду президента ФСК «Буковина» залишає Василь Орлецький.

Ми звернулися за коментарем до Василя Григоровича, який зазначив: «Я присвятив футболові вже 15 років. За цей час займався ФК «Лужани», який блискуче виступав на всеукраїнських аматорських змаганнях. Зокрема, вигравав Кубок України та святкував перемогу у першості нашої держави.

Футбольні справи потребують багато часу. А коли працюєш у футболі, то необхідно віддаватися йому на сто відсотків. Без цього досягти вагомих успіхів неможливо. Зараз у мене виникли проблеми зі здоров'я. Тож необхідно багато часу приділяти лікуванню. А займатиметься справами ФСК «Буковина» у такому обсязі, як раніше, у мене немає можливості. Я прийняв рішення залишити посаду президента клубу, однак залишаюся акціонером і членом Президії ФСК «Буковина». Я і надалі братиму участь у діяльності клубу та допомагатиму нашій «Буковині».

Василь Орлецький став президентом ФСК «Буковина» 24 березня 2010 року. Тоді чернівецька команда, яка тривалий час виступала у другій лізі, вела боротьбу за вихід у перший дивізіон. У весняній частині першості України – 2009/2010 наша команда досягла максимального результату – вісім перемог у восьми зустрічах. Звісно, що підопічні Вадима Зайця зуміли підвищитися в класі. Важливим чинником успіху «Буковини» став прихід на посаду президента клубу Василя Орлецького. Дебютного сезону в першій лізі наша команда також виступила вдало – 7 місце.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ФСК "Буковина"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com