Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
31.03.2012
суббота
17:33
"Динамо-2" - в об’єднаному пулі першої ліги
Рейтинг публикации

30 березня підписано договір про приєднання ФК «Динамо» Київ до єдиного пакету комерційних та аудіовізуальних прав першої ліги.

На позачерговому розширеному засіданні Центральної Ради ПФЛ 20 березня 2012 року головний тренер команди «Динамо-2» Андрій Гусін повідомив, що свої домашні матчі «молодші динамівці» проводитимуть на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського. Враховуючи це, маркетинговим партнером ПФЛ ТОВ «Ліга Футбол» було активізовано переговори про приєднання ФК «Динамо» Київ до єдиного пакету комерційних та аудіовізуальних прав першої ліги, які завершилися 30 березня підписанням відповідного договору.

Таким чином, 100% клубів першої ліги увійшли до об’єднаного пулу, що дає змогу продовжити розвиток чемпіонату України серед команд клубів першої ліги як привабливого комерційного продукту.

Готовність стадіону «Динамо» до трансляцій не оминула уваги телеканалу «Футбол». Як результат, офіційний мовник ПФЛ транслюватиме щонайменше два домашні матчі «Динамо-2» – з «Буковиною» (28-й тур, орієнтовна дата проведення – 27 квітня, орієнтовний час початку – 19:15) та «Севастополем» (30-й тур, орієнтовна дата проведення – 08 травня, орієнтовний час початку – 17:00).

Адміністрація ПФЛ висловлює вдячність керівництву ФК «Динамо» Київ за конструктивну позицію на переговорах щодо входження до об’єднаного пулу першої ліги, а також запрошує глядачів відвідувати матчі команди «Динамо-2» на стадіоні «Динамо» ім. Валерія Лобановського та переглядати трансляції матчів за участю «Динамо-2» на телеканалі «Футбол».

← Нажми «Нравится» и читай нас в Фейсбуке
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com