Андрій Гусін: Запланували провести й закордонний збір. 01-02-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
01.02.2013
пятница
15:20
Андрій Гусін: Запланували провести й закордонний збір
Рейтинг публикации

Наставник "Динамо-2" підбиває підсумки першого етапу підготовки/

- Андрію Леонідовичу, вітаємо вас із тріумфом на Меморіалі Макарова, однак попри перемогу знаю, далася вона вашій команді непросто й мало не третина колективу вибула через травми…
- Змагання пройшли не найкращим чином для нас. Незрозуміло був складений регламент змагань. Я вже висловлював думку, тож повторюся: турнір потрібно було проводити дещо пізніше, при цьому збільшити паузи між матчами, оскільки навантаження на гравців, переконаний, було завеликим.

Через покриття манежу не спов­на могли розраховувати на Романа Адаменка, який після травми та хірургічного втручання поступово додає. Головне для нього зараз - набратися терпіння та натхненно працювати. Дрібні травми були й у Бадра ель Каддурі та Аїли Юссуфа. Багато матчів зіграв Янко Сімович, але через імовірність ушкодження у фінальному поєдинку його вирішили не задіювати…

- Не можу оминути увагою участь у турнірі динамівця Артема Мілевського, персона якого, мабуть, лише підігрівала інтерес до змагань. Ледь не кожен його крок був у центрі уваги ЗМІ. Як зарекомендував себе цей зірковий форвард?
- Коли перебував на полі, то старався. Він мало тренувався, тож поки далекий від оптимальної форми. Артем лише 10 січня приєднався до тренувального процесу. Потім кілька днів хворів, тепер ось травмувався… Одужає, поступово розпочне втягуватися в підготовчий процес. Але проб­лем зі штучним покриттям в нього не було, коли виходив на поле.

- Нині Мілевського активно сватають у турецький "Бешикташ", а недавно з’явилася інформація про інтерес до гравця з боку одного з клубів Китаю. Поки що це лише розмови, але якщо Артему так і не вдасться десь працевлаш­туватися, чи знайдете йому місце в своїй команді?

- Якщо не вдасться, то звичайно знайдемо. Але гадаю, до цього не дійде. Він уже грав у другій команді, там йому було комфортно, але це було ледь не десять років тому. Думаю, "Динамо-2" для нього вже давно пройдений етап. Та якщо змусять обставини, звичайно працюватиме з нами, куди ж він подінеться?

- Турнір став одним із етапів підготовки до весняної частини сезону. Мабуть, можна вже підбити й проміжні підсумки?
- На даному етапі підготовки займалися й переглядом потенційних новачків. Але поки що із запрошених гравців ніхто так і не підійшов. Нам потрібні виконавці, які би реально підсилили команду. Брати когось лише для кількості ніхто не буде. Отож із хлопцями, які перебували на оглядинах, дійшли згоди, що вони спробують свої сили в інших колективах, бо в нас вони просто не витримають конкуренції.

- Завданням "Динамо-2" було й залишається підготовка кадрів для головної команди. Відомо, що Олег Блохін на другий збір запросив Дмит­ра Коркішка. Хто ще стукає в двері першої команди?- Гадаю, це питання радше адресувати тренеру "Динамо", а не мені. В основну команду нині потрібні зрілі, адаптовані до серйозних завдань гравці. Їм зараз не до експериментів.

- А з Олегом Володимировичем часто спілкуєтеся на тему кадрів?
- Олег Блохін і Олексій Михайличенко в курсі всіх справ у "Динамо-2". Звичайно ж, цікавляться, хто і як себе може проявити. Потрібно розуміти, що нашим хлопцям складно конкурувати з виконавцями основи, оскільки й так зрозуміло, яка завищена планка в головній команді. Ті вісім футболістів, які були сильніші в "Динамо-2", але трохи недотягують до "Динамо", були орендовані. Якщо на них є попит, чому б не працевлаштовувати хлопців в інші клуби прем’єр-ліги…

- Наостанок, яким буде нас­тупний етап підготовки для "Динамо-2"?- Продовжимо готуватися в манежі. Працюватимемо не лише над витривалістю, а вже займатимемося й швидкісною та силовою роботою. Плануємо й контрольні матчі, де награватимемо певні ігрові схеми. Поки ж достеменно не знаємо, хто з хлопців залишиться. Коли будемо знати, хто не пройшов до основної команди, то вже з урахуванням цих гравців формуватимемо "Динамо-2" та дубль. Звісно, хочемо й підсилитися.

Запланували провести й закордонний збір. Але через пізній старт другої частини сезону розпочнемо його на початку березня.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]