Руслан Забранський: Розрахувалися з футболістами за листопад. 11-02-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Александр Рыженко
11.02.2013
понедельник
11:27
Руслан Забранський: Розрахувалися з футболістами за листопад
Рейтинг публикации

МФК "Миколаїв" ще у січні розпочав підготовку до другої частини сезону. Але через брак коштів "корабели" змушені більшою мірою тренуватися у рідному місті. Більш того – перший контрольний матч був проведений підопічними Руслана Забранського лише минулої п’ятниці: з рахунком 2:0 була обіграна новокаховська "Енергія". І нашу розмову із головним тренером миколаївців ми почали саме з аналізу цього поєдинку.

- Ваша команда нещодавно провела свій перший товариський матч у поточному міжсезонні з новокаховською "Енергією". Прокоментуйте будь ласка, хід зустрічі. Чи задоволені Ви своїми підопічними?

- Ми грали двома складами: у першому таймі на поле вийшла наша основа, а по перерві вже виступали більшою мірою новачки та молодь. В принципі, першим таймом я задоволений, але багато не реалізували, коли моментами виходили на ворота у більшості. Напевно, трішки перетримували м’яч, тому що ще не зовсім готові, адже весь тиждень тренувались на піску. Можна було забити більше, проте, знову ж таки, це була лишень перша гра, тому особливих претензій немає.

У другому таймі, ясно, що не було зіграності у діях, адже виконавці вперше один з одним зіграли, тому ми більше дивилися на індивідуальні якості футболістів.

- У це міжсезоння команду покинули декілька основних гравців. Чи вдалося їм знайти гідну заміну?

- Я думаю, так.

- Чи завершена вже комплектація або ж можна очікувати у команді ще новачків?

- Майже. Можливо ще переглядатимемо нападаючих.

- А чи підписані вже контракти із новачками?

- На даний момент ми підписали контракт лише із Товтом. Більше ні з ким. Адже у нас, за великим рахунком, ще не було нормальних спарингів для того, щоб переглянути новачків із пристойними командами рівнем хоча б першої ліги. Завтра (розмова відбулась у неділю, 10 лютого – UA-Футбол) ми гратимемо із ФК "Одеса", ось тоді і зробимо якісь висновки.

У будь-якому випадку поспішати не можна. Підписати завжди встигнемо. Головне – щоб не вийшло так, що підпишемо, а гравець потім навіть у заявку не може потрапляти.

- Цієї зими склад команди поповнили як досвідчені виконавці, так і ті, що виступали до цього за одеський "СКА", "Єдність", "Севастополь-2" – колективи, які навіть за мірками другої ліги не є лідерами. Таке підсилення – це від безвиході?

- Зрозуміло, якщо б у нас були гарні фінансові можливості, можна було запрошувати більш кваліфікованих футболістів. Хоча ті новобранці, що зараз у нас є, вважаю, нічим не поступаються, а, можливо, навіть переважають колишніх "миколаївців". Тому що у них є бажання й очі горять.

Минулої зими ми якраз взяли досвідчених виконавців, а потім не знали, що з ними робити, адже для них розмова була не про перемоги чи як принести користь команді, а лише про гроші. Так як у клубу із фінансами проблеми, ми вирішили із цими гравцями розпрощатися, і до літа вони потихеньку полишили колектив.

А виконавці з другої ліги доволі непоганого рівня, просто потрібно з ними більше працювати індивідуально. І є вже приклади гравців, які заграли саме у нас: той же Семенина, який до того де тільки не грав; так само Ковальов, що наразі має гарні пропозиції від інших команд і є лідером колективу; Берко грав до цього на чемпіонат області.

Ясна річ, що простіше запрошувати вже готових футболістів, говорити їм скільки преміальні та просто спостерігати за грою, нічого не роблячи. Але набагато приємніше із виконавців другої ліги або чемпіонату області робити справжніх майстрів. Ось тоді отримуєш задоволення від роботи. Тому продовжуватимемо розвиватись у цьому ж напрямку.

Потрібні, звичайно ж, і досвідчені гравці для того, щоб молоді було на кого дивитись, перебирати краще, прагнути до ліпшого. Із тих, хто вже дещо побачили у футболі у нас Товт, Тарасенко, Гудзикевич, Владов, Озюм – тобто центральна вісь у нас буде представлена досвідом, а по краях вже у більшості підбираємо молодь.

- Як зараз справи з виробом нового президента клубу?

- Офіційно з 8 лютого президент у клубу вже є, не було лише прес-конференції, на якій буде оголошено ім’я нового очільника. Загалом за усіма процесами у ФК слідкує голова облради Ігор Дятлов. Насправді, не є принципово, хто займатиме посаду президента.

Наразі ми займаємо питанням як виїхати на збори, у п’ятницю ми видали команді зарплату, хоч лише за листопад, проте процес, як кажуть, пішов.

- Як футболісти відносяться до того, що клуб зараз знаходиться фактично у "режимі очікування"?

- Найголовніше – вони побачили, що ми здвинулись із місця. Бачать подальший стимул, розуміють, що процес пішов. Коли видно перспективу – набагато приємніше працювати. Так, хотілося усе одразу отримати, але обіцяють, що до кінця березня боргів перед командою та ПФЛ не буде.

Мені особисто дзвонив Бальчос, і говорив, що він хоче бути присутнім на прес-конференції, коли буде оголошено ім’я президента, має бажання поспілкуватися із людьми, які фінансуватимуть клуб та пояснити усю серйозність інвестування у футбол.

- Які подальші плани клубу? Адже, на скільки нам відомо, збори на Закарпатті наразі трохи затримуються?

- Гроші на збори на рахунку є, але через казначейство вони ще не пройшли – ось через це збори і затримуються. Ми плануємо, як тільки гроші прийдуть, одразу ж відправитися до Закарпаття.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]