Андрій Пархоменко: Фінансування все ще повністю відсутнє. 16-02-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.02.2013
суббота
15:07
Андрій Пархоменко: Фінансування все ще повністю відсутнє
Рейтинг публикации

Про останні події в житті ФК "Одеса" розповів головний тренер команди Андрій Пархоменко

- Команда, попри фінансові труднощі, завдяки допомозі друзів президента клубу, все ж зуміла провести збори в Криму. Як пройшов цей етап підготовки?

- Добре, що нам, попри відомі про­б­леми, вдалося закласти фундамент на весняну частину чемпіонату. Працювали в дворазовому режимі. Гравці плідно попрацювали, добре харчувалися, відпочивали на свіжому повітрі. Устигли провести чотири контрольні матчі в Криму, один до того - із "Тирасполем" - і два вже в Одесі, після повернення.

Отже, вийшли на певний рівень, який намагатимемося втримати, побачили наші сильні та слабкі сторони. Дуже важливо було подивитися на виконавців у протистоянні з колективами Прем’єр-Ліги. Гідно зіграли з "Таврією" та "Іллічівцем", підтягнули молодь з другої команди, яка ще зов­сім "сира" як для матчів такого рангу. У цілому, всім задоволені.

- Чи правда, що зарплатню в "Одесі" наразі не сплачують, а дехто з потенційних новачків виявив бажання грати "за власний рахунок"?

- Ситуація із фінансуванням, на жаль, не змінилася: жодних позитивних зрушень. Але гроші за участь у весняній частині вже заплачено, отже, "Одеса" гратиме в чемпіонаті, й доки в нас є шанс знайти спонсорів - ми будемо це робити. Щодо футболістів, то всі знають, у якій ситуації перебуває клуб. Я сказав, що працюватимемо з тими, хто хоче грати, вчитися та рости як футболіст.

Мова йде про молодь та тих, хто виявив бажання залишитися в Південній Пальмірі. Фінансування пов­­ністю відсутнє, зарплатні немає, але субординації вони мають дотримуватися. За кілька років од нас у серйозні команди пішли три десятки гравців, отже, в "Одесі" можна набратися дос­віду та "засвітитися". Хлопці з другої команди дуже непогані та перспективні, але вони заслабкі наразі для Першої ліги.

Утім, нам залишається лише працювати з ними та битися з суперниками! Це чудовий шанс для футболістів заграти на високому рівні. Хто ще може його дати в першій лізі - навіть не скажу. Є кілька ветеранів, які також нам допомагають. Приємно, що вони залишилися в клубі й спробують допомогти, щоби не вилетіти до Другої ліги.

- 20 лютого "Одеса" має направити до ПФЛ заявку на участь у весняній частині чемпіонату. Чи повністю визначилися зі складом команди?

- Фактично. Ті, хто грав за нас у матчах із молодіжним складом "Чорноморця" та "Миколаєвом" та кілька наразі травмованих гравців, будуть заявлені за команду 20 лютого.

- Чи можна очікувати на появу в Одесі Олександра Косиріна, якого не взяли на збори з "Говерлою"?

- Цей варіант виключений, оскільки Олександр - професіонал, досвідчений гравець, який за свою роботу звик отримувати гроші. Платити їх ми не в змозі.

Нагадаємо, що ФК "Одеса" наразі займає останню позицію в Першій лізі, а від рятівної позиції одеситів відділяють аже 13 очок.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Украинский футбол

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]