Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Президент "Кримтеплиці": про зміни в тренерському штабі, трансфери, збори та перспективи команди


Президент "Кримтеплиці": про зміни в тренерському штабі, трансфери, збори та перспективи команди

Президент "Кримтеплиці" удався до кардинальних змін у клубі, аби мати перспективу для подальшого розвитку.

- Олександре Модестовичу, проаналізувавши останні новини з табору вашої команди, можна зробити висновок, що навесні побачимо нову "Кримтеплицю"?

- Звичайно. Це буде молода й перспективна команда.

- Чому вирішили вдатися до кардинальних змін?

- Не хочемо топтатися на місці. Отож і вдалися до кардинальних змін, аби мати перспективу для подальшого розвитку клубу.

- Якщо так, то про високі місця на деякий час доведеться забути. Знаю вас як амбітного керівника клубу. Чи готові чекати результатів, допоки триватиме процес творення нового колективу?

- Чекати готовий. До того ж, цього сезону перед командою не стоїть завдання боротися за високі місця. Головна мета для нас, як я вже сказав, - створити молоду перспективну команду.

- Певне, для її досягнення й запросили на посаду головного тренера Михайла Сачка?

- Так. Він працював у нашому клубі, знає його особ­ливості, потенціал та можливості. Це фахівець, який розуміє наше бачення щодо майбутнього "Кримтеплиці" й знає, що потрібно зробити, щоби мати хорошу перспективу для подальшого розвитку клубу.

- Бачу, за справу взялися рішуче. Повернувся в команду й екс-наставник команди Микола Федорко, який працюватиме помічником Сачка…

- Повернути Федорка в "Кримтеплицю" було більше бажан­ням Сачка, ніж моїм…

- Як Ви вже сказали, всі зміни, що відбулися в команді, пов’язані з бажанням розвиватися й рухатися вперед. У кінцевому етапі цієї роботи якою би хотіли бачити "Кримтеплицю"?

- Хочу, щоби це був колектив, сформований з хороших молодих виконавців, які би своєю грою та розвитком доводили, що можуть і готові грати в командах Прем’єр-Ліги.

- Селекційна робота нині - в розпалі. В якому напрямку працюватиме ваша команда на трансферному ринку?

- Велику увагу приділяємо кримській молоді, та лише територією півострова не обмежуємося. Шукаємо, звичайно, молоді таланти, які бажають рости й прогресувати разом із командою. П’ятеро-шестеро таких виконавців уже в колективі, але на цьому не зупиняємося. Новачки ще будуть…

- Нині "Тепличники" до весняної частини сезону готуються в Криму. Чи, бува, не плануєте один із зборів провести за кордоном, як це було торік?

- Торік змушені були їхати за кордон через несприятливі погодні умови на півострові. Зараз погода в Криму не заважає повноцінно готуватися, тож поки не бачу сенсу залишати межі України. Наступний збір розпочнемо вже 18 лютого й проведемо його в Орджонікідзе.

Нагадаємо, що "Кримтеплиця" в Першій лізі знаходиться на 14-ому місці, маючи в своєму активі лише 24 очки.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...