Контрольний матч. "УкрАгроКом" - "Полтава" 3:0. 20-02-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.02.2013
14:16
Контрольний матч. "УкрАгроКом" - "Полтава" 3:0

"УкрАгроКом" - "Полтава" - 3:0 (0:0)

Гра відбулася 19.02.2013 на трав’яному газоні тренувальної бази ФК "Таврія" у селі Почтове Бахчисарайського району Криму при температурі + 5.

Традиційно по 30 хвилин зіграли голкіпери – Савєнков, Швець, Ніколаєв.

Стартовий склад ПФК "УкрАгроКом": Ломко, Мамонов, Радевич, Батраченко, Степанюк, Дяченко, Горобець, Сергій Казаченко (нещодавно прибув на перегляд), Рябцев, Вдовіченков.

На заміну виходили: Місюра, Бойченко, Куянов, Волков, Каліновський, Балаян, Фальковський, Якименко.

Треба відзначити, що останнім часом у Криму дещо похолоднішало. Та добре те, що немає снігу. А трав’яний газон на базі "Таврії" був взагалі у ідеальному стані, що дозволило обом командам показати якісний футбол, як на цю пору року. Гра була дуже напруженою. У першому таймі вона практично була рівною, тому футбольні терези не відхилилися ні в бік головківців, ні в бік полтавчан (у зеленій формі). На перерву команди пішли при рахунку 0:0.

У другому таймі аграрії почали більш активніше тиснути на суперника й вже на 48-й хвилині рахунок "розмочив" хавбек украгрокомівців Юрій Степанюк, пробивши по воротах головою у високому стрибку - 1:0.

Першолігова "Полтава", у складі якої на перегляді теж знаходиться чимало потенційних новачків, намагалася відігратися будь що. Але футболісти з Олександрійщини у захисті діяли впевнено та не забували про напад. Так, на 54-й – рахунок подвоює Олександр Каліновський, що вийшов на заміну у другому таймі. Та рахунок 2:0 не став остаточним! Переможну крапку у вигляді голу поставив на 66-й хвилині завжди націлений на взяття воріт Олег Волков. Намагання полтавчан забити бодай гол престижу, успіхом не увінчалися. З рахунком 3:0 й завершився цей цікавий двобій.

Й про прикре. У головківців у лазареті перебувають Сергій Пономаренко (капітан команди), Юрій Гріщенко, Богдан Боровський та Максим Зайнчковський. Нажаль, Сергія та Юрія останнім часом переслідують травми, а буває, що дають о собі знати старі пошкодження…