Ігор Захаряк: Першочергове завдання "Сум" - пошук нових гравців. 22-02-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
22.02.2013
пятница
16:30
Ігор Захаряк: Першочергове завдання "Сум" - пошук нових гравців
Рейтинг публикации

Головний тренер "Сум" підсумовує перші навчально-тренувальні збори.

- Ігоре Володимировичу, екватор зимової підготовки пройдено. Мабуть, уже багато вдалося зробити, але не менше запланованої роботи й залишається виконати?
- План подальшої підготовки напряму залежить од селекційної роботи. Адже перед тим, як награвати склад, потрібно знати, хто з гравців є в розпорядженні. А пошук нових виконавців у нас ще триває. Наступний етап підготовки плануємо присвятити відпрацюванню техніко-тактичних дій, тоді як безпосереднє награвання складу відкладемо на середину збору та на останній етап підготовки.

- Перший збір провели в Сумах, другий - в Криму. А де плануєте наступний?
- Наступний збір також пройде в Криму.


- Перед зимовим антрактом, знаю, керівництвом клубу розглядався варіант виїзду за кордон.- Збір у Туреччині на часі не актуальний. Є фінансова складова, яка слугує визначальним фактором у виборі місця проведення підготовчого періоду. До того ж, закордонний виїзд унеможливлює проведення селекційної роботи.

- Зимовий антракт - це розпал підготовки, награвання командних дій та активна трансферна діяльність. Однак у питанні селекції "Суми" активністю не відзначаються, хоча по закінченні першої частини сезону й говорили про доцільність доукомплектації…
- Першочерговим для нас було й залишається завдання пошуку нових виконавців. На сьогодні підписали контракт із двома гравцями (захисником Олегом Давидовим із "Миколаєва" та півзахисником Павлом Рибковським із білоцерківського "Арсеналу". - О. Т.). Сподіваємося, що наступного збору підсилимося ще трьома футболістами. Можу запевнити, що трансферна діяльність триває щоденно, адже хочемо, щоби підсилення було якісним.


- Андрій Грек, перший заступник голови ФФ Сумщини, розповідав, що ще на перший збір на оглядини мало приїхати понад 40 гравців. Невже з-поміж усіх зупинилися лише на двох виконавцях?- Так. Із тієї кількості гравців, які прибули на оглядини, поки що зупинили свій вибір лише на двох.

- Про результативність у першій частині чемпіонату "Сумам" варто задуматися. У 21 матчі лише 17 забитих м’ячів. Однак із двох новачків лише Рибковський - гравець атакувального плану…
- Кількість нападників у команді не завжди є визначальним фактором, який впливає на результативність. Доукомплектацію плануємо точкову. У нас немає прямої залежності від нападників, отож працюємо над підсиленням загальнокомандних атакувальних дій, починаючи із захисників.


- Ви згадали про трьох ймовірних новачків. То такі вже тренуються з командою чи їх пошуки лише тривають?- Вони перебували в колективі, тож гадаю, найближчими кількома днями підпишемо з ними повноцінні контракти. Окрім цього тріо, розглядаємо можливість підсилення ще кількома виконавцями.

- Отож на третій збір команда вирушить уже укомплектованою?
- Третій збір у нас розпочинається 21 лютого (розмова відбулася у вівторок. - О. Т.). Сподіваємося, що до 26-го вже підпишемо конт­ракти з вищезгаданими виконавцями. Як доукомплектація триватиме надалі, поки не готовий сказати, адже процес заявки триває. Є й інші фактори, які не можемо оминути увагою під час залучення в команду того чи іншого гравця: селекційну роботу мусимо проводити з урахуванням наших фінансових можливостей.


- Розумію, що прізвища цих новачків поки не готові озвучити, однак чи можете принаймні сказати, з яких вони ліг?- Двоє - гравці першої ліги й один перспективний виконавець із другої. Також розглядаємо підсилення ще двох позицій. Серед претендентів один прем’єр-лігівець, троє першолігівці, а двоє футболістів - з другої ліги.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]