В'ячеслав Шевченко: Моє завдання - якнайшвидше вразити ворота суперника. 26-02-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.02.2013
вторник
23:35
В'ячеслав Шевченко: Моє завдання - якнайшвидше вразити ворота суперника
Рейтинг публикации

Після завершення другого тренувального збору ПФК "Олександрії" в Туреччині, інтерв’ю клубній прес-службі дав кращий бомбардир команди В'ячеслав Шевченко.

- На другому навчально - тренувальному зборі здебільшого саме ти виходив на поле з пов’язкою капітана команди. Твоє обрання відбулось саме на цих зборах?

- В дійсності нинішнього футбольного року капітаном мене не обирали. Ця почесна місія перейшла до мене з попередньої каденції капітанів. Ще на початку першості капітаном команди було обрано І.Чередніченка, а віце - капітанами – С.Старенького та мене. Оскільки цих футболістів немає в нинішньому складі "Олександрії", то ця місія наразі належить мені. Якщо тренерський штаб та команда оберуть мене на цей сезон, то залюбки буду виконувати цю роль.

- Чим запам’ятався тобі навчально - тренувальний збір в Туреччині?

- Найважче було в перший тиждень, коли проходив період адаптації і пік фізичних навантажень був максимальний. Особисто мені, як для цієї пори року, турецький клімат підходить. Приємне тепло. Але не має спеки. Харчування теж мене влаштовувало. Шведський стіл давав мені можливість вживати те, що подобається і в той же час я міг контролювати кількість спожитих калорій, щоб не набирати зайву вагу. Взагалі, цей навчально – тренувальний збір запам’ятався мені, як один із кращих в моїй футбольній кар’єрі. Він проходив на хорошому емоційному рівні. Слід також відзначити хорошу організацію зборів. Приємно здивували нас і наші тренери. Навіть на піку великих фізичних навантажень ми із задоволенням працювали з м’ячами. Не зважаючи на його довго тривалість, майже місяць для мене пролетів непомітно тому, що правильне чергування тренувань, контрольних матчів і невеличких пауз для відпочинку давали можливість почувати себе комфортно.

- Який із контрольних спарингів ти вважаєш найкращим?

- На мою думку, один з найцікавіших матчів був проти "ЦСКА" Софія в рамках турніру "GOLD CITY". Можливо на той період ми не були на піку своєї форми, в той час, коли болгари вже давно її набрали, проте матч виявився долові емоційним, по спортивному бойовим та інтригуючим.

- Як влились в команду новачки?

- З деякими новачками я вже раніше був знайомий. Знаю про них те, що вони мають хорошу футбольну підготовку, грали на високому рівні, тому для них, як для досвідчених гравців, не було особливою проблемою адаптуватися в новому колективі. Всі дуже швидко знайшли спільну мову, потоваришували і протягом місяця вони стали частиною нашої команди, вписались, так би мовити, в єдиний футбольний ансамбль.

- На початку березня у вас буде завершальний збір, після якого розпочнеться друга частина першості і перші матчі. На даний момент, вже думаєш про ці зустрічі?

- Звичайно. Дуже хочеться розпочати весняну частину з приємного для себе результату. не буду звертати увагу на неприємну статистику, а буду думати як найшвидше вразити у ворота супеника.

- Що побажаєш олександрійським вболівальникам, які з нетерпінням чекають початку футбольного року?

- Бажаю їм набратися терпіння, щоб дочекатися матчів та прийшли на стадіон підтримати команду, а ми в свою чергу будемо намагатися віддячити перемогами не тільки на КСК "Ніка", а й у виїзних матчах.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ПФК "Олександрія"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]