Контрольний матч. "Зірка" - "Сокіл" (Росія) 5:2. 06-03-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Віктор Слюсаренко
06.03.2013
20:07
Контрольний матч. "Зірка" - "Сокіл" (Росія) 5:2

Кіровоградська "Зірка" в Туреччині в товариському матчі зіграла із саратовським "Соколом".

Матч активно розпочали обидві команди, але фортуна посміхнулася росіянам: росіян Андрій Секретов реалізував вихід один на один із голкіпером кіровоградців Романом Травкіним. Але не довго вели в рахунку росіяни: Зірка" зусиллями Єгора Іванова відновила рівновагу – 1:1. З цим рахунком і завершився перший тайм.
Після перерви глядачі стали свідками результативного футболу. Якщо саратовцям вдалося забити лише один м’яч, то підопічні Іллі Близнюка відзначилися чотирма влучними пострілами. Хет-рик на свій рахунок записав Іван Рудницький. Ще один м’яч забив В’ячеслав Горбаненко. При чому, команди на рівних грали до 75-ої хвилини матчу, а потім українці додали в швидкості і святкували впевнену перемогу. Відзначимо, що саратовський "Сокіл" 23 лютого теж зазнав розгрому від команди української першої ліги – харківського "Геліоса" (0:3).

"Зірка" - "Сокіл" 5:2

Голи: Іванов, 19; Рудницький, 48; 75; 90; Горбаненко, 82 - Секретов, 10; Ерліх, 53)
"Зірка": Перший тайм. Травкін, Пінчук, Бочкур, Фатєєв, Логінов, Гонщик, Іванов, Родіна, Кочура, Дячук-Ставицький, Галенко.

Другий тайм: Ширяєв, Войтенко, Степанов, Шаврін, Нємчанінов, Насібулін, Рудницький, Сокуренко, Загальський, Порошин, Горбаненко.