Євген Яровенко: В Охтирці завжди були талановиті футболісти. 20-03-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
20.03.2013
среда
17:58
Євген Яровенко: В Охтирці завжди були талановиті футболісти
Рейтинг публикации

Інтерв’ю дав головний тренер "Нафтовика" Євген Яровенко:

- Розкажіть як пройшли зимові учбово – тренувальні збори, ви задоволені підготовкою команди до другої частини чемпіонату?

- Бачите як швидко плине час, здається недавно була заключна гра першої частини чемпіонату, 24 листопада, а вже пролетіло чотири місяці і на носі старт другої частини чемпіонату. Як на мене, то тренер ніколи не може бути задоволений. Що до зборів, то усі збори пройшли на високому професійному рівні у всіх відношеннях, що збір в Ялті, що два збори в Туреччині. За що дякував керівництву клубу від імені усієї команди, що виявили порозуміння і забезпечили нам такі збори в Туреччині, де ми зіграли непогані контрольні ігри, тренувались на шикарних полях. Хлопці відчували усю відповідальність, знали до чого нам готуватись. Якщо сказати в двох словах, то те що було заплановано ми виконали.

- В міжсезонні клуб підписав контракти з чотирма гравцями це Вайда, Кісіль, Левига, Разуваєв, а хто ще з футболістів був на перегляді в команді і не підійшов з якихось причин?

- Усі наші уболівальники, футбольна громадськість, усі хто слідкує за виступами команди як в чемпіонатах так і в міжсезонні, усі знали, що ми зберегли кістяк команди. Ми шукали тільки позиційне підсилення, особливо на позицію лівого вінгера і нападника. Шукали досвідченого нападника, щоб він склав конкуренцію нападникам які уже є в команді. Що стосується конкретно по іменах: Левига – пройшов школу Українського футболу, пограв у ближньому зарубіжжі це Азейбарджан, Казахстан, я його ще пам’ятаю по "Шатарю", де ми разом працювали. Це достатньо кваліфікований футболіст, я вважаю, що в будь-якому випадку він нам допоможе. Разуваєва та Вайду я використовував на позиції лівого вінгера. Разуваєву звичайно потрібен час, хлопець горить бажанням, але справа в тому, що йому потрібен час для того щоб перейти від юнацького футболу до дорослого футболу. Тому, що рівень дублюючого складу Дніпропетровського "Дніпра" і наш трішки відрізняються. Хлопець гарно себе зарекомендував і бажанням і відношенням до тренувального процесу до контрольних ігор, так що тренерський штаб лишився ним задоволений. Вайда - має велике бажання працювати, має такий своєрідний футбольний характер, хлопець думаючий, поглинаючий те що йому пропонують, одним словом такий футболіст, що має намір розвивати свої футбольні навики. Кисіль – хлопець перспективний, хлопець з бажанням. Це ще одне підтвердження тому, що в Охтирці завжди були таланти. На зборах був приємно здивований його відношенням, бажанням, звичайно у нього є потенціал і як що хлопець буде правильно працювати то з нього виросте непоганий футболіст.

По закінченню весняної частини чемпіонату Марат Даудов залишив команду щоб спробувати себе у Прем’єр-лізі, але згідно інформації ПФЛ його заявлено в ФК "Суми". Ви мали інформацію про те, що у Марата не склалось підписати контракт із клубом Прем’єр-ліги? Чи була спроба з тієї чи іншої сторони повернутись до "Нафтовика", адже Даудов зарекомендував себе з кращої сторони?

- Що стосується Марата, по ігрових і по людських якостях у мене до нього претензій немає. За чотири тури до закінчення весняної частини чемпіонату Даудов підійшов до мене і повідомив, що хоче залишити команду і перейти до команди Прем’єр-ліги, ще раз хочу зазначити його порядність. Я запропонував йому з’їздити на перегляд і як що раптом щось не так то повернутися назад. На що він категорично заперечив, тому що був впевнений, що буде грати в команді яка на порядок вище за "Нафтовик". І коли перед останнім виїздом на збори до Туреччини він мені зателефонував і попросив повернутись назад до команди, я йому відмовив. Не тому що, у мене були якісь образи, такого в футболі взагалі не буває, а тому що, на його місце ми уже взяли гравців і заключили з ними контракти.

- Керівництвом клубу вже поставлені задачі як закінчити чемпіонат? Як що так, то які?

- Особисто для себе я завжди ставлю максимальні задачі. Що стосується конкретної задачі: залишитись в п’ятірці чи боротись за путівку до Прем’єр-ліги, такої задачі у нас не було. В колективі для себе ми уже позначили ті задачі до яких ми повинні прагнути і нехай ці задачі залишаться у нас в колективі.

- Перша гра після міжсезоння буде з ФК "Суми", для вболівальників це одна з найголовніших ігор, так би мовити обласне "дербі". Команда готова показати красиву гру і всі напрацювання які були закладені на учбово-тренувальних зборах.

- Ми маємо певні напрацювання, але я не нагнітаю обстановку. Що стосується, дербі для вболівальників, то це зрозуміло, для команд також зрозуміло, для мене, дербі, це також зрозуміло, але ми готуємось до відкриття весняної частини футбольного чемпіонату. Можливо погодні умови внесуть свої коригування до гри, але ми постараємося зробити усе щоб наші уболівальники потішилися грою своєї команди і подивились гарний футбол.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Нафтовик-Укрнафта" Охтирка

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]