Гурген Оронюк був офіційно представлений в якості нового президента МФК "Миколаїв". 24-03-2013 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
24.03.2013
воскресенье
16:22
Гурген Оронюк був офіційно представлений в якості нового президента МФК "Миколаїв"
Рейтинг публикации

23-го березня 2013 року в МФК "Миколаїв" відбулася прес-конференція за участю президента ПФЛ Мілетія Бальчоса та нового керівництва миколаївського футбольного клубу.

Основною темою спілкування з представниками ЗМІ стало представлення спортивній громадськості міста нового президента клубу - Оронюка Гургена Олександровича.

"Наразі керівництво МФК "Миколаїв" ставить перед собою дві основні мети: забезпечення стабільного фінансування команди та популяризації футбольного клубу в місті та області. Необхідно розуміти, що футбол - видовищний та результативний - не існуватиме без належної підтримки вболівальників, тому повернення глядачів на стадіон є не менш важливим завданням нашого клубу. В цьому контексті повідомляю приємну новину: відвідування домашніх матчів МФК "Миколаїв" буде безкоштовним", - зазначив Гурген Оронюк.

У свою чергу президент ПФЛ Мілетій Бальчос зауважив:

"Я дуже задоволений тим, що багатостраждальний МФК "Миколаїв" врешті-решт отримав нове керівництво, яке бачить чіткі перспективи розвитку клубу та футболу на Миколаївщині. Також мені імпонує й те, що нові очільники клубу налагодили взаєморозуміння з керівництвом міста і обласної ради щодо покращення спортивної інфраструктури МФК. Зокрема, це стосується домовленості про подальшу розбудову футбольної бази команди.

На новації також очікує дитячо-юнацька футбольна школа, котра функціонує при клубі. Тобто, вже в найближчому майбутньому, за умови конструктивної співпраці з усіма зацікавленими сторонами, клуб має всі можливості здобути стабільність та демонструвати високі спортивні результати", - підкреслив Мілетій Бальчос.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com