Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Кіровоградська "Зірка" провела два контрольні матчі

Кіровоградська "Зірка" останнім часом провела два контрольні поєдинки проти команд другої ліги. Що цікаво - суперниками "червоно-жовтих" стали два колективи з майже ідентичною назвою: "Гірник" та "Гірник-Спорт".

Спочатку підопічні Миколи Федоренка поступили у Комсомольску 1:3. Єдиний гол на рахунку Шавріна, який на 56 хвилині впевнено реалізував пенальті.

"Гірник-Спорт" - "Зірка" 3:1

Гол у "Зірки": Шаврін, 56 (п).

Склад "Зірки": новачок, Фатєєв (Гонщик, 46), Сокуренко, Родіна, новачок, новачок (Загальський,46), новачок (Бурдіян,46), Кривошей (Осадчий,46), новачок (Кочура,46), Шаврін, новачок.

А вже сьогодні на рідному для себе стадіоні "Зірка" була одержана перша перемога у літнє міжсезоння, перегравши криворізький "Гірник" 2:1. Вже у дебюті зустрічі Вадим Шаврін знову вдало реалізував пенальті. А за 20 хвилин Осадчий вдало замкнув пас Кочури і подвоїв перевагу господарів. "Гірники" спромоглися відповісти лише голом престижу, який на свій рахунок записав Сергій Гвоздевич.

"Зірка" – "Гірник" 2:1

"Зірка": Ширяєв, Гонщик (Фатєєв, 75), Родіна (Кривошей, 70), Степанов, Мостовий, Бурдіян, Осадчий, Шаврін, Загальський (новачок, 67 – Тітов, 82), Кочура, Порошин (новачок, 46). Запасні: Травкін, Сокуренко, Рудницький.

"Гірник": Гурін (Висоцький), Голуб (Давиденко), Павлов (Адаменко), Ходуля (Христусь), Васильєв (Сулимовський), Рябов (Чернік), Бука (Довбун), Григорік (Ляшенко), Гвоздевич (Горват), Пашковський (Цехмістер), Гаранян (Сухоруков).

Голи: Шаврін, 7(п); Осадчий, 26 – Гвоздєвич, (з пенальті).