Віктор Олійник залишив Буковину ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины

Альберт Комарі
11.10.2013
пятница
13:50
Віктор Олійник залишив "Буковину"
Рейтинг публикации

Чернівецька «Буковина», що стала «найновинарнішою», якщо можна так сказати, командою Першої ліги цієї осені, продовжує поповнювати новинами засоби масової інформації. Клуб залишила людина, що більшу частину свого життя присвятила Чернівцям і «Буковині». Це – колишній блискучий форвард «жовто-чорних», що протягом багатьох років займав посади спочатку спортивного, а потім і генерального директора ФСК «Буковина», людина, що завжди ототожнювалася із клубом і командою.

За власним бажанням із «Буковини» пішов останній з керівників команди, що зарекомендувала себе однією з кращих у Першій лізі, а останніх три роки була вкрай небажаним суперником для будь-якої першолігової футбольної дружини - Віктор Олійник. Враховуючи те, що колишнє керівництво «жовто-чорних» вже давно покинуло клуб, а екс-тренер команди, Вадим Заяць, нині перебуває в стані симферопольської «Таврії», Олійник залишався в клубі до самого кінця і зміг передати майбутньому керівництву доволі боєздатну команду.

Зазначимо, що заява про звільнення за власним бажанням, написана ще кілька тижнів тому, була підписана лише на днях губернатором Чернівецької області, що, схоже, взяв шефство над клубом. Як воно буде далі – невідомо, хто стане новим генеральним директором «Буковини» - покаже час. В будь-якому випадку залишається сподіватися, що й нове керівництво «Буковини» продовжить ту справу відродження команди, яку було започатковано керівництвом попереднім.

Вже найближчим часом читачі UA-Футбол матимуть можливість прочитати ексклюзивне інтерв’ю Віктора Олійника і дізнатися відповіді на багато запитань, які цікавили та цікавлять багатьох шанувальників футболу на Україні.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (4)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
potygnuy (Чернівці)
гравцем був класним,але як людина гівнюк.
Ответить
+1
0
potygnuy (Чернівці)
Слава богу
Ответить
+1
0
Slim_b (Чернівці)
Дякую, що зберіг команду! Цікаво що буде далі, сумніваюся що це на краще...
Ответить
0
-2
Bucokuu (Київ)
Валить смотрящій наш футбол конкретно і все загрібає під себе, щоб на легіонерстві наживатись за рахунок того, що наших футболістів ставатиме все менше і ціна на них буде все більша.
Ответить
0
-1
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен