Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Сергій Єсін: Щонайменше 12 футболістів незабаром можуть поповнити лави Геліоса


Сергій Єсін: Щонайменше 12 футболістів незабаром можуть поповнити лави Геліоса

Фахівець, який продовжує очолювати «сонячних», зупинився на підсумках тогорічних виступів, великих кадрових змінах узимку та підготовці до другої частини змагань.

Про першу частину чемпіонату: Команда виступила дуже погано. У заключній частині другої половини першості, сподіваюся, зможемо виправити попередні помилки. Хоча негативний результат — теж результат, який дає поживу для роздумів. У нас молодий тренерський штаб, але відповідальності із себе не знімаємо. Не хочемо відокремлювати нас, тренерів, од гравців, із якими разом працюємо. Усі у цьому винні. Нині справа честі — добре зіграти навесні. На даний момент увесь тренерський склад продовжує свою роботу. Кредит довіри до нас усе ще існує — він не закінчився. Тому до завершення сезону навряд чи щось зміниться.

Про міжсезоння: Після місячної відпустки всім футболістам запропонували індивідуальний план, підтримувального характеру, щоби ніхто не набрав ваги. Ми не хотіли «завантажити» гравців. Лише допомогли поступово відновити кондиції. Хто старався у відпустці — надалі буде простіше, хоча, не думаю, що комусь узимку під час першого збору буває легко. У мою бутність також регулярно видавали індивідуальний графік підготовки. Це — нормально.

Наприкінці грудня нам потрібно було переглянути у справі наших молодих виконавців, які не хочуть стояти на місці. Також проглядати велику кількість запрошених футболістів. Слід усвідомлювати, що жоден гравець основного складу у цих матчах участі не брав. Удалося після цих ігор підписати одного гравця. Чому не дати молодим шанс проявити себе в команді першої ліги? Уважаю, що це — приємна робота. Тим паче, що скоро зможемо побачити результат. І керівництво нічого не мало проти, навпаки, пішло назустріч у організації спарингів.

Про новачків: Перемовини з Пінчуком проходили ще торік упродовж сезону, а приїхав до нас лише тоді, коли вирішив свої справи з кіровоградським ФК. Панасенко справді один із тих футболістів, кого ми запросили та хто показав себе з найкращого боку. Підсилення в особі Сергія — непоганий результат, зважаючи на те, що нам би міг ніхто не підійти. Склавши руки не сидимо, переглянули ще до зборів велику кількість кадрів. Щоправда, дехто продовжив із нами тренуватись уже у Харкові на першому зібранні. Ще щонайменше 12 футболістів незабаром можуть поповнити лави «Геліоса». Поки що проходить відновлювальний збір, акцент робимо на силу та загальну витривалість. У кінці січня перебазуємося в Євпаторію, там уже буде більше спарингів, більше роботи з м’ячем і взагалі підготовка відбуватиметься в іншому режимі. Всі наші зібрання невеликі: не більше 10–12 днів. Не бачу сенсу в зборах, які тривають більше 14 днів чи, як раніше, в 90-ті роки: їхали на три тижні. Між іншим, у Туреччині в нас буде спарений збір із невеликою перервою на відпочинок. 16 лютого ми вилітаємо до Туреччини, де на відсотків 90 тренуватимемо майбутній склад. Далі не відкидаю, що, може, хтось таки ще приєднається до нас.

Зважаючи на те, що займаємо передостаннє місце в турнірній таблиці, не здивую, якщо відповім, що на кожну позицію шукаємо гравців. Думаю, той же «Олімпік» був би не проти такого поповнення. Не хочу забігати наперед, утім із деякими гравцями (центральними захисниками) вже обговорили питання подальшої співпраці. Також хотів би бачити в команді ще одного нападника та флангових гравців середньої лінії.

Про втрати: Дай, Боже, щоби у Сидоренка все склалося у «Ворсклі» — в клубі всі будуть лише раді. Тим паче, що має можливість підвищитись у класі, що робить честь як йому, так і «Геліосу». Остаточного рішення ще немає, нині він поїхав на збори з «біло-зеленими». Чи залишиться він, залежить лише від нього. У нашому колективі є кваліфіковані воротарі, тому можемо спокійно відпустити його до клубу прем’єр-ліги. Нині робимо ставку на місцевих вихованців. Тим більше, що після тієї частини вони самі розуміли, що їм буде тяжко залишитись у Харкові. За винятком одного-двох виконавців, основний склад не зазнав змін. Герасимець поїхав на перегляд до елітної команди, потім Сидоренко. Безпроблемно даємо можливість людям, які проявили себе, зростати на найвищому рівні.

Про плани на весну: Мої підопічні боротимуться в усіх матчах, кожен буде як останній. Нікому не було легко з нами й раніше, тепер буде ще вдвічі складніше. Час для балачок і роздумів завершився, тепер потрібно довести всім на полі, що перша частина сезону стала випадковістю чи радше несправедливістю для харків’ян. Якщо ввійдемо до чільної десятки, з оглядом на невдалий старт, результат можна буде назвати успішним.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...