ФК Тернопіль підписав форварда з Динамо-2. 06-02-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
06.02.2014
четверг
19:17
ФК Тернопіль підписав форварда з Динамо-2
Рейтинг публикации

Екс-футболіст київського "Динамо-2", вихованець ФК "Тернопіль" Ігор Мединський підписав контракт з муніципальним футбольним клубом. Продовжить захищати кольори "жовто-блактиних" нападник під 13 номером.

- Для мене повернення після чотирьох років відсутності – це в першу чергу ностальгія. Ностальгія за тим колективом, з яким я робив перші серйозні кроки, і з яким я добився перших результатів у великому футболі. Це серйозне емоційне піднесення - повернутися у команду, з якою я був давно, і працював не один рік...

- Як тебе зустріла команда?

- Дуже добре. Всі були раді мене бачити, адже ми далеко не чужі одні для одного люди. Я фактично зі всіма футболістами знайомий від того часу, як ще навчався у 10 класі... як і тоді мене прийняли тепло коли я вперше прийшов у команду, так і зараз. Тому у мене з тих підстав навіть виникло своєрідне дежа-вю.

- Після першолігового "Динамо-2" – перхід у друголіговий "Тернопіль" для тебе пониження у класі?

- Для певних людей, які постфактум сприймають команди першої та другої ліги це правда, я переходу у команду рангом нижче. З іншої, моєї сторони, я готовий сказати таке – "Тернопіль" вже довів своїми виступами що він являється командою рівня першої ліги, і на кубковому прикладі "Ворскли" не вдарив у болото обличчям перед представниками еліти нашого футболу. На мою думку – за підбором граців, амбіціями та іншим – перехід у склад "Тернополя" це не далеко пониження, а можна сказати і підвищення у класі. Наразі команда показує дуже хороші результати, і мені ще доведеться доводити, що я достойний грати на рівні, та допомагати у вирішенні завдань цій команді.

Зазначимо, що в поточному сезоні Мединський прийняв участь всього у шести матчах за "Динамо-2".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Тернопіль"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]