Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Хоптян: Втрачати Ниву не маємо права


Хоптян: Втрачати Ниву не маємо права


Почесний президент ФК "Нива" і губернатор Тернопільської області Валентин Хоптян визнає, що ситуація, в якій опинилася команда, доволі складна, але не втрачає оптимізму, також почесний президент розповів про ситуацію з гендиректором тернопільського клубу Автанділом Мдінарадзе.

Надія помирає останньою. Я думаю, що ми стільки зробили для "Ниви" – зупинили її спад, повернули до першої ліги, команда пробилася до чвертьфіналу кубка, що втрачати її не маємо права. Я надіюся, що наступного тижня почнемо закривати всі борги, які накопичилися перед командою. Тоді ж футболісти приступлять до тренувань.

– Скажу відверто: сьогодні політичний клімат серйозно впливає на фінансування команди. "Нива" – народна команда, яка фінансується за рахунок різних спонсорів. Основні кошти надходять, як правило, від київських структур. Нині кожен вичікує: а що буде далі? Я сподіваюся, що в державі буде стабілізація, у першу чергу - політична. У всякому разі прикладу максимум зусиль, щоб команду зберегти! Нещодавно з робочим візитом я побував у Києві, де в тому числі займався вирішенням футбольних питань. Я мав дві зустрічі. Люди не відмовилися допомагати "Ниві". Більше того, у грудні минулого року від одного з них вже прийшов перший невеличкий транш у сумі 150 тис. грн.

Сподіваюся, що банк "Надра" і в подальшому на певних умовах буде допомагати "Ниві". Крім того, я звернувся до всіх інших банків, які є на території області, щодо співпраці з клубом.

Нещодавно розмовляв з головою обласної ради Василем Хомінцем. Переконував його в необхідності збереження "Ниви", яка має велику біографію, свого часу була грозою українських грандів ("Динамо", "Шахтаря"), у радянські часи навіть перемогла московський "Спартак". Бюджет "Ниви" на рік складає близько 9 млн. грн. Звичайно, в обласному бюджеті таких коштів знайти не зможемо, але певну підтримку, хоча б 1 млн. грн., знайти можна. Василь Петрович підтримав мою ініціативу, але не все залежить від самого голови.

Мдінарадзе багато зробив для "Ниви", тому я не відкидаю, що він й далі працюватиме на команду. Хоча життя покаже, як воно буде. Скажу відверто: керівники обласних виробничих підрозділів, до яких я звертався, говорять: ми готові допомагати "Ниві", але при умові, що там не буде Мдінарадзе. Він це знає і ми з ним відкрито про це говорили. Зрештою, в обоймі "Ниви" є головний тренер, досвідчений начальник команди, інші тренери та фахівці, тому нині є кому і з ким працювати", - сказав Хоптян.

Нагадаємо, що тернопільську "Ниву" вже почали залишати футболісти: брати Баранці вже підписали трудові угоди з кіровоградською "Зіркою".

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:
Источник:
Номер 1

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (2)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
yaspas74 (тернопіль)
Я вважаю правильно буде коли чиновники за свої слова повиннні нести відповідальність.
Ответить
+1
0
rnxoh0856 (Поліський край)
О Хоптян вже в Тернополі об"явивсь-чи піариться з далеких земель.
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...