Бальчос: У Ниви є борг за участь в Кубку України. 16-02-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
16.02.2014
воскресенье
11:33
Бальчос: У Ниви є борг за участь в Кубку України
Рейтинг публикации

Президент ПФЛ Мілетій Бальчос, в ефірі телеканалу ТВ-4 розповів про проблеми "Ниви".

"На сьогоднішній день футбольний клуб "Нива" перед лігою боргів практично немає. Є невелика сума – борг за участь у Кубку України. Ми дуже стурбовані тим, що склалася така негативна ситуація з фінансуванням і заборгованістю перед футболістами по заробітній платі.

Це ставить команду в ситуацію ризику подальшої участі у змаганнях. Але зі свого боку постійно тримаємо цю ситуацію, як кажуть "на пульсі". І я постійно знаходжусь у стадії переговорів з губернатором Валентином Хоптяном з головним тренером Ігорем Яворським та головою Федерації футболу Тернопільщини Володимиром Мариновським.

Офіційна скарга від гравців і працівників клубу до нас не надходила.

Я як людина, яка народилась на Тернопільщині вважаю, що якщо станеться, не дай Бог, ситуація при якій "Нива" зникне, то особисто для мене це буде серйозний удар, психологічний насамперед. А якщо говорити загалом, то я думаю, що вся Україна втратить дуже багато, якщо зникне такий клуб що має багаторічну, славну традицію. Це буде непоправна втрата для всього українського футболу", - сказав Бальчос.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Галичина Спортивна
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com