Форвард Ниви: Якщо не буде ніяких змін, то багато хлопців розірвуть контракт з клубом. 16-02-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
16.02.2014
воскресенье
13:52
Форвард Ниви: Якщо не буде ніяких змін, то багато хлопців розірвуть контракт з клубом
Рейтинг публикации

Форвард тернопільської "Ниви" Ігор Мельник, в ефірі телеканалу ТВ-4 розповів про проблеми команди.

"Як почалась Перша ліга так нам дали першу зарплату за липень чи з серпень вчасно і за вересень, а потім вже з кожним місяцем почалось відтягування зарплат. Коли одного разу ми не получили зарплату і не хотіли виходити на гру, це був кубковий матч, ми покликали президента в роздягальню і я його спитав чому в інтернеті написано, що в нас немає ніяких фінансових проблем, а пан Мдінарадзе зайшов і почав розказувати, що це інтерв’ю він давав місяць назад, що в нас тоді ще все було гаразд.

Ну а чому інтерв’ю виходить із запізненням на цілий місяць це мені теж не відомо. І після цього вже ми не бачили президента, принаймні я не бачив. Він не приїжджав на тренування, ні нічого. І зараз на даний момент я прочитав інтерв’ю, що він (Мдінарадзе – Ред.) платив свої гроші, що він все давав з його партнерами. Ну тоді значить ми будемо питати з президента, будемо писати на нього позов.

Валентин Хоптян (почесний президент "Ниви" – Ред.) поки обіцяє змінити ситуацію на краще, але не знаю чи ситуація зміниться. В мене, якщо завтра не буде ніяких змін то я розірву контракт з клубом і перейду в інший клуб. Тому що другого варіанту нема. Мені треба якось жити, годувати сім’ю, а за просто так, за обіцянки нереально жити. І так багато хлопців зробить", - сказав Мельник.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Галичина Спортивна

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]