Віталій Романюк: Доля Ниви залежить від політичної ситуації в Україні. 26-02-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
26.02.2014
среда
13:45
Віталій Романюк: Доля Ниви залежить від політичної ситуації в Україні
Рейтинг публикации

Захисник тернопільської "Ниви" Віталій Романюк розповів, що ситуація в клубі й досі залишається невизначеною, тож футболісти шукають собі нове місце роботи.

"На днях збиралися з хлопцями і хотіли взнати, яка ситуація далі. Взнали ще раз, що вона дуже складна. Наразі невідомо чи гратиме «Нива» далі. Внесок за участь команди в першій лізі заплачений, а доля команди залежить від політичної ситуації в Україні. Нам дали так зрозуміти", - зазначив Романюк.

За його словами, у футболістів Ниви довгострокові контракти з клубом, тож, можливо, через це їм не надають статус вільних агентів.

Романюк розповів, що їздив на збори з «Титаном» з Армянська: "Усе наразі на стадії перемовин. Є ще тут деякі варіанти, тому не хочеться поспішати, а визначитися з командою остаточно. Загалом, гравцями «Ниви» цікавляться агенти, клуби. Команда у нас була хорошою. Якщо людина хоче забезпечити себе та свою сім’ю, то вона однозначно буде шукати краще місце роботи, а не жити обіцянками. Три дні тому ми додзвонилися до губернатора Тернополя, однак це нічого не дало".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Вголос

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]