Іващенко: Запрошували за кордон, але краще залишитись на Батьківщині. 05-03-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
05.03.2014
среда
11:47
Іващенко: Запрошували за кордон, але краще залишитись на Батьківщині
Рейтинг публикации

Новобранець ПФК "Олександрія" Олександр Іващенко розповів про головні віхи своєї кар’єри, а також пояснив вибір на користь команди Володимира Шарана.

- Олександре, як почав займатися футболом?

- Футболом почав займатись в динамівській школі із 7-ми років. Навчаючись там 10 років, я опинився в київській «Оболоні», а звідти прямим трампліном потрапив до «Кривбасу». Останній клуб – «Оболонь-Бровар».

- Як прийняв звістку від ПФК «Олександрія»?

- Було декілька пропозицій. Навіть запрошували за кордон, але я вважаю, що краще залишитись вдома на Батьківщині. Мені зателефонував Володимир Шаран і запросив мене на збори до Ялти. Мені було дуже приємно і я вирішив випробувати свої сили.

- Твій брат в свій час також грав у ПФК «Олександрія». З братом радився з приводу вибору нової команди?

- Брат завжди бажає мені кращого і завжди мене підтримує. Ми говорили з ним и і вважаємо, що ПФК «Олександрія» - це найкраща альтернатива для прогресу.

- Що ти вважаєш своїм «джокером» у грі?

- Я думаю, що про це краще знає тренер. Він мене запросив, а значить він бачить в мені якісь якості, що потрібні команді. Я як кожен футболіст маю плюси і недоліки, але хай про них говорить тренер.

- Ти в команді вже півтора місяці, але ще і дня не був в Олександрії. Тобі щось відомо про інфраструктуру, умови та про саме місто?

- Всю інформацію я отримую від хлопців по команді. Так, мені ще не доводилось перебувати в Олександрії в якості футболіста цього клубу, але мені доводилось грати на КСК «Ніка» ще за «Кривбас» і можу сказати, що в мене приємні спогади від побаченого.

- Під яким номером будеш грати у нашому клубі?

- Я обрав 11 номер.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ПФК "Олександрія"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]