Ігор Бажан: Найяскравіший спогад – як з Таврією відібрали чемпіонство в Динамо. 05-03-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
05.03.2014
среда
12:10
Ігор Бажан: Найяскравіший спогад – як з Таврією відібрали чемпіонство в Динамо
Рейтинг публикации

Колишній голкіпер маріупольського "Іллічівця" Ігор Бажан розповів, що його спонукало перейти на тренерську роботу до кіровоградської "Зірки".

- Що стало причиною завершення кар’єри футболіста?

- Причина – травма спини. Лікарі порадили зменшити навантаження. Ніхто не давав гарантії, що травма не повториться. Вперше спина мене почала турбувати рік тому. 5 місяців я лікувався. А через певний час знову болі в спині. Тож продовжувати грати було небезпечно. Сумним прикладом є Євгеній Плющенко – він переніс 12 операцій і знову повернувся у великий спорт. А на Олімпіаді отримав чергову травму. Тому я прийняв рішення перейти до більш спокійного способу життя.

- Як виник варіант працевлаштування в академії ФК "Зірка"?

- Перший час потрібно було психологічно перебудуватися. І цей процес є тривалим. Ще немає відчуття, що я приїхав на постійне місце проживання в Кіровоград. Нібито я у відпустці й після її завершення маю їхати в розташування команди та грати. Пройде десь півроку і себе буду відчувати іншим. В лютому виник варіант працевлаштуватися в ФК «Зірка». Вадим Всеволодович Даренко, який є моїм першим тренером і нині куратор академії, запропонував мені навчати дітей воротарської майстерності. Я погодився. Потім мали розмову з керівництвом ФК «Зірка», котре погодилося взяти мене на роботу до академії.

- Можете пригадати найбільш пам’ятні моменти Вашої кар’єри футболіста?

- Найяскравіший спогад? Як відібрав чемпіонство в "Динамо" — це гра "Таврії" з киянами, ясна річ, закарбувалася в моїй кар’єрі. Це щодо матчу, котрий приємно згадати час від часу. Якщо взагалі, то на кожному етапі траплялись якісь приємні моменти. Я працював свого часу з багатьма хорошими та відомими фахівцями, котрі залишили свій слід у футболі. Кожен хотів навчити чогось свого, щоби дати поштовх моїй кар’єрі. Виокремити когось одного складно та, ймовірно, неправильно. Кожен був особистістю та мав свої плюси та мінуси.

Динамо - Таврія - 0:0. 12.05.2002

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Зірка"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (3)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Болельщик Таврии (Ялта)
Не, парни, самый яркий матч, это финал первого чемпионата во Львове на "Украине" в 1992 году, и гол золотой Шевченко головой после подачи углового. Как сейчас помню, в течении 70 минут, львовские болельщики активно болели за Динамо, а потом стали аплодировать Таврии. Приятно было! А особенное удовольствие доставил растерянный вид тогдашнего Президента ФФУ Банникова, когда он Кубок за чемпионство команде вручал. Ну и круг почета по стадиону под аплодисменты зрителей не забыть никогда.
Ответить
0
0
Simfer88 (Симферополь)
Таврия не один раз отбирала чемпионство у Динамо, в прошлом году так вообще на 3 место отправила.
Ответить
+1
0
Evgen74 (Симферополь)
шикарный матч получился:)
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]