Яворський: Можливо, дійсно знайдуться люди, яким не байдужа доля Ниви. 13-03-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
13.03.2014
четверг
20:17
Яворський: Можливо, дійсно знайдуться люди, яким не байдужа доля  Ниви
Рейтинг публикации

Головний тренер тернопільської "Ниви" Ігор Яворський з останніх сил намагається зберегти команду. Зараз наставник "жовто-зелених" налагоджує співпрацю із новопризначеним головою облдержадміністрації Олегом Сиротюком.

"З ним зустрічався. Він сказав, що хотів би, щоб команда була. Ми зробили план — кошторис футбольного клубу Нива за ті борги, які були ще з жовтня місяця по 30 червня. Положили йому на стіл цей кошторис. Звичайно, він був трохи зменшений той кошторис, скажу прямо. Тому, що хочеться зберегти команду. Другий раз ми з ним зустрічались. Нова влада ніби би не проти, щоб команду зберегти

Часу мало. Багато футболістів вже пішло — раз. Друге — розумієте, 26 березня кубковий матч. І сьогодні важко сказати, як будуть розвиватися події дальше. Не знаю. Ми завжди надіємося. Як кажуть, надія помирає останньою. Будемо вірити в те, що, можливо, дійсно знайдуться люди, яким не байдужа доля футбольного клубу Нива.

Якщо скажуть, що Яворський не потрібен, чи є інші кандидатури на посаду головного тренера, я готовий піти. І мені нічого не потрібно. Якщо мені будуть довіряти, я готовий дальше працювати і робити все можливе для того, щоб команда достойно виглядала, щоб команда добре грала. І підключити своїх друзів, партнерів з інших клубів з Вищої ліги, і просити в оренду декількох футболістів. Тому, що часу стає все менше і менше", — сказав тренер Ниви.

Раніше повідомлялося. що кадрову проблему "Нива" може вирішити за допомогою орендованих гравців, яких готові надати "Карпати" та "Волинь".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Спорт Тернопільщини за матеріалами ІНТБ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]