ПФЛ подякувала вболівальникам за їх громадську позицію. 17-03-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
17.03.2014
понедельник
11:56
ПФЛ подякувала вболівальникам за їх громадську позицію
Рейтинг публикации

ПФЛ від імені адміністрації та клібів Професійної футбольної ліги подякувала вболівальникам та прихильникам футболу за мирний діалог та консолідацію зусиль щодо дотримання порядку в умовах складної політичної ситуації в країні.

Шановні вболівальники та прихильники футболу!

Адміністрація та клуби Професійної футбольної ліги за поданням Центральної Ради висловлюють вам вдячність та повагу за консолідацію зусиль та згуртованість у збереженні миру та моральних цінностей українського народу в умовах складної політичної ситуації.

Резонансні події, що відбуваються на території нашої держави, викликають суперечливу реакцію суспільства та значним чином позначаються на повсякденному житті пересічних громадян – і, тим більше, стає зрозумілою роль футболу як фактору об’єднуючого, консолідуючого та миротворчого.

Теперішня ваша позиція є красномовним аргументом на користь пропагування мирного діалогу між спортом і соціумом взагалі, у ході якого кожен учасник несе спортивну та моральну відповідальність перед широкою громадськістю. Ваші переконання – це переміни у свідомості та світосприйнятті, які наближують нас до громадянського суспільства.

Своїми діями у контексті відмови від екстремістських дій та насильства ви заявляєте про дотримання пріоритетів, що пропагуються міжнародними футбольними організаціями.

Тому, керуючись, насамперед, цінностями, що їх декларує УЄФА та ФІФА, закликаємо вас до мирної підтримки своїх команд на стадіонах під час проведення футбольних матчів, що стане переконливим свідченням поєднання ваших особистих зусиль для збереження загальнолюдських та соціальних цінностей.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: ПФЛ

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]