Президент Зірки: Завданням залишається потрапляння до п’ятірки кращих. 28-03-2014 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
28.03.2014
пятница
09:14
Президент Зірки: Завданням залишається потрапляння до п’ятірки кращих
Рейтинг публикации

президент ФК "Зірка" Максим Березкін розповів про хід реконструкції домашньої арени кіровоградців та про завданя, які ставить перед командою.

"По завершенні реконструкції ми матимемо газон з підігрівом, який відповідатиме всім вимогам УЄФА. Буде освітлення та встановлене нове сучасне інформаційне табло.

Будується легкоатлетичне ядро, яке дозволить на нашому стадіоні приймати не тільки всеукраїнські, а і європейські змагання з легкої атлетики, адже наш стадіон отримає сертифікат другої категорії. Найвищу першу категорію отримують, як правило, тільки Олімпійські стадіони.

Також будується поле зі штучним покриттям. До кінця травня матимемо такий комплекс, який відповідатиме європейським вимогам.

Завданням залишається потрапляння до п’ятірки кращих, а наступного сезону, після завершення реконструкції стадіону, варто думати про Прем’єр-Лігу України", - сказав президент кіровоградського клубу.

Нагадаємо, що наразі "Зірка" займає десяту сходинку турнірної таблиці, а домашні матчі кіровоградці будуть проводити на дамашній арені "УкрАгроКому" в зв'язку з реконструкцією вдасного стадіону.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Офіційний сайт ФК "Зірка"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]