Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Мдінарадзе: Матч із Титаном - це була не гра чемпіонату України


Мдінарадзе: Матч із Титаном - це була не гра чемпіонату України

Олександр Риженко Автор UA-Футбол

Президент тернопільської "Ниви" Автанділ Мдінарадзе прокоментував UA-Футбол інцидент, який стався із його командою під час поїздки на гру чемпіонату Першої ліги проти армянського "Титану". Нагадаємо, що трьом футболістам "зелено-жовтих" не вдалося перетнути кордон із Кримським півостровом, а сама "Нива" поступилася 0:1.

- Незадоволені ми залишились багатьма питаннями. По-перше, ПФЛ нам гарантувала, що ми доїдемо до Армянська без проблем, все погоджено, ми матимемо супровід і через кордон нас провезуть. Нам нічого не треба окрім списку тих, хто відправиться на Кримський півострів, включаючи вболівальників. Плюс у тому списку мають бути паспорті дані. Ніхто нам не казав, що нам потрібно мати із собою паспорти. Хоча про всяк випадок ті гравці, які мали при собі паспорти, їх із собою взяли.

Жоден кримський готель нас не прийняв. Нам хотілося у переддень зустрічі заночувати на півострові, щоб у день гри не добиратись до місця. Тому ми були змушені зупинитись у Новій Каховці (охтирський "Нафтовик", який вже проводив матч у Армянську, також за день до гри зупинявся у Новій Каховці - UA-Футбол). Наступного дня виїхали на гру, український кордон здолали нормально, на російському – почались проблеми. З нами не було жодного представника "Титану". Наша команда добиралася сама, був лишень клубний автобус господарів та їх водій. На кордоні забрали паспорти і на дві години просто десь зникли. Не було жодної людини, з якою можна було з’ясувати це питання. Відповідей нам жодних не давали і з автобуса не випускали. Уявіть собі: під палючим сонцем сидіти у автобусі, потім до нас прийшли і сказали, що трьох людей не впускають. У одного не було паспорту (у Лазорика із собою були водійські права - UA-Футбол), ще у одного [Сворака] не була вклеєна фотографія у паспорті після досягнення 25 років, третьому [Басарабу] взагалі не пояснили, чого не пускають. У Рустамова також були проблеми із фотографією у паспорті, але він проїхав. Чи то прізвище сподобалося його, важко сказати.

Ніхто нічого не пояснював. Стоять озброєні у масках люди – просто жахлива ситуація. Я вже не говорю про величезні черги на пропускному пункті.

Після двох з половиною годин мук ці три футболісти були змушені пішки вертатись три кілометри до українського кордону, а потім вже автобусом діставатися Нової Каховки. У свою чергу команда лише після того, як перетнула останній блок-пост, з’явилася машина супроводу із російськими номерами і футболісти поїхали на матч. Вони прибули на стадіон лише на початку четвертої: вимочені, спустошені, не встигнувши розім’ятись. Навіть попрохали на 15 хвилин перенести зустріч, адже футболісти буквально з автобуса. Уявіть собі: після чотирьох годин просиджування футболіст має виходити на поле й здобувати результат. Разом із командою добирався і комісар матчу, який все це сам бачив.

На стадіоні не було жодної української атрибутики. За Регламентом має висіти прапор України, ПФЛ та ФФУ. Не розумію, як комісар матчу дозволив проведення гри через це. Я вже не говорю за суддівство та інші моменти.

Після матчу, як вже їхали назад, команда знову була змушена стояти дві з половиною години на кордоні. Знову нічого не пояснюючи та не випускаючи. До того ж, двоє представників місцевої самооборони, як проходили поруч із автобусом, біля якого стояв тренер, почали стріляти. Пуля потрапила у асфальт лише у кількох сантиметрах від ноги тренера.

Уявіть собі психологічний стан гравців через це. Ми вчора подали апеляцію, щоб скасувати результат цієї гри, тому що ми не рахуємо його, як черговий тур. Це можна вважати як зіграний товариський матч, який був проведений у чужій країні. І у жодній мірі не можна зараховувати цю перемогу "Титану", тому що команди були у нерівних умовах.

Маємо претензії до ПФЛ, а конкретно до Мілетія Бальчоса, який сам давав гарантії безпеки у Криму. І навіть коли він приїжджав до Тернополя, то на зустрічі із футболістами казав (розглядався варіант, що ми туди взагалі не поїдемо), що там все нормально, є домовленості і ніяких паспортів не потрібно.

Не було жодного представника армянського "Титану", жодного представника влади та ПФЛ. Тобто фактично наші футболісти були кинуті на наодинці зі своїми проблемами. Вважаю, що це грубе порушення норм і Регламенту. Через це гра не може вважатись офіційною. У Регламенті чітко прописано, що гравець повинен при собі мати лише паспорт учасника змагань. Окрім цього – більше нічого не потрібно: ані військового квитка, ані водійських прав, ані жодних інших документів. А якщо ми правила змінюємо по ходу…

Якщо сьогодні ПФЛ не може нормально проводити чемпіонат, тоді нема чого цим займатись. Ми вже звернулись до КДК і будемо добиватись справедливого вирішення цього питання.

- Віце-президент "Титану" Андрій Догадов сказав, що протягом минулого тижня він попереджав особисто, аби футболісти мали при собі паспорти…

- Так, він розмовляв із нашим директором, якому сказав, що про всяк випадок потрібно взяти паспорти, тому що на кордоні можуть виникнути проблеми. Але чому він нам це пояснює, а не ПФЛ?!

А якщо футболіст втратив паспорт, він не має грати у футбол? Йому не потрібен цей документ! Чому команду мають ставити у таких умовах, які не прописані у Регламенті?! Ніде не прописано, що із собою потрібно мати паспорт. А якщо його у мене взагалі немає? Або ж людина здала паспорт, щоб там вклеїли фото, і не встигла його забрати. Потрібно було представникам ПФЛ та армянського "Титану" забезпечити на кордоні прохід футболістів. Ми ж не поїхали на курорт, а відправились на дві години зіграти матч і все.

Те, що був дзвінок до клубу про те, що потрібно взяти із собою паспорти, ми це не рахуємо як офіційне звернення. Ми не грали матч чемпіонату України! Опустили вже нижче плінтусу чемпіонат, а для чого – я не можу зрозуміти. Якщо команда при форс-мажорних умовах не може провести матч, то потрібно його зіграти або на нейтральній території, або ж відмовитись від проведення чемпіонату взагалі. А не ставити під удар команду-суперницю.

Ще один фактор. Футболісти, якщо приїжджають до Криму із Краматорська та Тернополя – це дві різні речі. Тернопіль – це подразник для тих людей, які керують політичним процесом у Криму.

Група наших футболістів просто відмовилась виходити на гру! Ми ж грали на окупованій території, і хто б міг сказати наперед, щоб сталося, якщо на полі відбулося зіткнення футболістів або ж арбітр прийняв неправильне рішення? Це все впливає психологічно. Хіба за таких умов можна грати у футбол? Вважаю, все було зроблено для того, щоб футболісти приїхали деморалізованими на гру. І так воно й сталося.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (21)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
yaspas74 (тернопіль)
Якби Нива виграла не факт що всі цілі додому би приїхали.
Ответить
+1
0
Мареев Владимир (Красноперекопск)
Ахтырка то уехала нормально. Не думайте что только из-за того что вы из Тернополя, вас кто-то трогать будет. Главное не кричите на улицах Крыма "слава Украине" и "героям слава", и никто вас в Крыму и пальцем не тронет.
Ответить
0
-1
vs-vorota (Alexandriya)
Титан выгнать с чемпионата. Где были ваши представители? Пинок под зад и играйте в своей раше в 23 лиге.
Ответить
+1
0
arm TV (Армянск)
наберите в Ютубе такой текст Что ждет Украину? Предсказания карпатского мольфара.
Ответить
+1
-1
bolltla (армянск)
Нива очень хотела заработать на аутсайдере, не срослось, оттуда и ноги.
Ответить
+3
-1
Волоський Борис (Тернополь)
Нехай їдуть грати в сибір,Або створять чемпіонат окупованого Криму!
Ответить
+1
-1
arm TV (Армянск)
Вот отойдёт Буковина к Румынии,Львов и Волынь к Польше ,юг и восток вольными станут ,с кем тогда Нива играть будет ,в чемпионате Жмерынки??????????
Ответить
+1
-2
yaspas74 (тернопіль)
Це у вас ділять.На заході про це навіть не говорять.Взагалі дивний поділ
Львів і Тернопіль розділити неможливо.
А на рахунок команд з Охтирки і Краматорська і Тернополя різниці може для
тебе і нема,а для російських чи кримських військових є і велика.
+1
-1
arm TV (Армянск)
Уважаемый ,ты на это посмотри а потом будешь рассуждать кто для кого кто!!!! https://http://www.youtube.com/watch?v=hXXIOcTkDAE
+1
-1
дивидент (тернополь)
зачем над людьми издеваться
Ответить
+2
0
дивидент (тернополь)
исключить титан с чемпионата он уже не украинский вернем крым тогда будем играть а ты бальчес не удерживай команды искуственно пусть играют в параше
Ответить
+5
-3
Мареев Владимир (Красноперекопск)
Полностью согласен. Таврию, Севастополь и Титан надо исключить из чемпионата Украины.
Ответить
+1
0
vlapa (Киев)
Не потрібно було їхати взагалі. Не пропустили всю делегацію, повідомили в федерацію про неможливість потрапити на окуповану територію, розвернулись і поїхали додому. Нема проблем
Ответить
+13
-1
Клименко Софія (Жовтневое)
кацабські окупанти взагалі обнагліли... Не буде кацабів не буде проблем... Сподіваюся що вони скоро будуть пожинати плоди своєї окупації і до дому будуть вертатися як "груз 200"
Ответить
+10
-3
arm TV (Армянск)
Уважаемая София,а Вы всегда верите тому ,что Вам говорят и тому ,что читаете в прессе????У меня после этой статьи возникло сомнение на счёт того,что автор не подтвердил ни один ,им изложенный, факт хоть бы фото или видео,на другом сайте он(Автондил М) говорил, что стреляли рядом с автобусом в воздух ,а тут чуть тренер не пострадал,и какую разницу он(А.М.) увидел между гражданами одной страны???и почему для жителей Тернополя должны создаваться парниковые условия,когда футболисты того же Титана,проходят те же самые процедуры выезжая на игры в другой город,мог бы сделать антирекламу гостиницы ,которая ему(и его команде) отказала в уюте,не смог ,потому как никуда не обращался,и автобус(ЧАО "Крымский Титан") команду "Нива" взял в Новой Каховке и доставил туда же,а не клубный (все клубы ездят своим транспортом).И я так мыслю,что надо думать головой ,прежде чем прокленать других ,и помните заповедь-"Не судите ,да не судимы будете!"Мир Вашему дому!!!!!!
Ответить
+3
-15
yaspas74 (тернопіль)
Тут одна затримка в 2 години порушує всі норми.Уявіть ситуацію приїжджає
в Тернопіль наприклад Десна.Гра на 17.00.При в"їзді в місто стоїть КП і зупиняє
автобус проводить різні перевірки одним словом тримають.
Яка реакція буде із сторони Десни.
+7
-1
OctoberFest (Голая Пристань)
Вам, кажется, четко объяснили, что Титан так границу каждые две недели преодолевают. Читать только ту строчку, которую вам хочется, и всё, не хорошо.
+2
-6
sjGray (Тернопіль)
Те що вони російський кордон переходять то таке.
В мене питання коли титан переходить українську границю яке ставлення до гравців? вони на кордоні по 2.5 годин стоять і не відходять від автобуса? їх шманають дуже прискіпливо? чи коли титан їде на ігри то в іншій області селиться?
+7
-1
arm TV (Армянск)
Отвечаю Вам ответственно(езжу вместе с Титаном,)выезд в Николаев - РТ (российская таможня) 18 минут,УТ (украинская таможня)- 46 минут + собака по салону бегала( наркоту видно искала),назад -УТ 15 минут ,РТ -56 минут.Выездная игра в Киев РТ -35 минут ,УТ 40 минут,назад в 4 часа утра УТ - 1 ЧАС 15 МИНУТ ,РТ -45 минут .И это при том что ехать осталось ровно 5 км и ни одного стона со стороны футболистов,потому как это их работа и без этого ни как уже нельзя,мы играем в футбол и политику не делаем под себя!!!
+4
-2
Клименко Софія (Жовтневое)
а не здаэться Вам вельмишановний, що у вас чогось одні мінуси під постом??? Вас не підтримують!!! Якщо ви хоть трішки розплющите оченята, то помітите, що поки кацабня не окупувала український Крим, на всі матчі команди попадали без проблем!
+8
-2
arm TV (Армянск)
Уважаемая София ,я не гонюсь за славой,я имею своё мнение и если меня никто не поддержал ,то это не значит ,что я должен тупо этому большинству соответствовать.Что касается команды "Нива" то я с ними не ехал и подтверждать что либо или опровергать не стану,просто приведу в пример две другие команды Нефтяник(Ахтырка) и Авангард(Краматорск),которые так же были у нас в гостях ,жили в Новой Каховке,проходили те ж самые посты пограничников и заметьте БЕЗ КОММЕНТАРИЕВ ,спокойно, с пониманием и без истерик!
+2
-1


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...