Ушарук: Мене запевнили, що Десні по кишені функціонування у сильнішому чемпіонаті ᐉ UA-Футбол
Первая лига Украины
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
17.06.2014
вторник
22:31
Ушарук: Мене запевнили, що Десні по кишені функціонування у сильнішому чемпіонаті
Рейтинг публикации

Виконавчий директор "Десни" Ігор Ушарук розповів, що у Чернігові вже все підготовлено для підвищення в класі, залишається лише дочекатись афішованого запрошення до когорти найкращих.

- Чернігівці нині пов’язані з найактуальнішою темою: хто займе вакантне 16-те місце елітного дивізіону? На Загальних зборах ПЛ заявили, що таку роль запропонують "Десні". Чи дійшло запрошення до Чернігова?

- На даний момент (розмова відбулась у неділю, 15 червня. – прим.ред.) така пропозиція не надходила до офісу нашого ФК. Чи хочемо? Так, звісно! Керівництво клубу не проти. Порушуючи тему фінансування, мене запевнили, що нам по кишені функціонування у сильнішому чемпіонаті.

- Чи розмовляли із цього приводу з головним тренером Олександром Рябоконем? Чи враховувалася його думка?

- На жаль, Олександр Дмитрович відсутній - зараз він не в Україні. Буквально за день-другий Рябоконь повернеться до розташування команди, де ми, власне, й поспілкуємося щодо прем’єр-лігових питань. Чи взагалі знає про це? Авжеж! Хоча його немає на місці, розмовляли в телефонному режимі, тож поділилися останніми подіями.

- На вашу думку, чи до снаги сіверянам виступи у вищій лізі за спортивною складовою?

- Скажу, що в будь-якому випадку потрібно підсилюватися. Це однозначно. У нинішньому вигляді команда може витримати напругу сильнішого дивізіону у функціональному плані, проте рівень майстерності обов’язково потрібно покращувати. Тим паче, що перший сезон за будь-яких розкладів буде надскладний.

- Чи були вже розмови з гравцями? Вочевидь, доведеться запрошувати кількох нових виконавців, натомість прощатись із гравцями, котрі не зможуть осилити новий рівень…

- Звичайно, що це потрібно зробити. Проводити ротацію - це нормальний робочий процес. Ледь сезон добігає кінця, то обов’язково хтось висловлює бажання залишити наші лави, відтак доводиться шукати нових футболістів на вакантні позиції. Не можемо ж ми всім давати однакову ігрову практику, правильно? У такому випадку гравці вважають, що потрібно перейти до нового колективу, в якому краще вдасться розкрити свій потенціал. Щодо нових кадрів, то складно розмірковувати на цю тему. Нині всі у відпустці, та й ми ще не знаємо, чи точно гратимемо в прем’єр-лізі. Назвати якісь конкретні імена я теж не зможу. Як уже казав, за кілька днів відбудеться клубна зустріч, де й вирішуватимуться всі актуальні питання.

- Окрема постать для нинішньої "Десни" - Картушов. Чи висловлював бажання Єгор продовжити виступи в майже рідній команді? Тим паче, що є привід повернутися до вищої ліги.

- Його роль у команді, погоджусь, вагома. Не безпідставно ж ми отримували трансферні запити стосовно Картушова. Тим більше, що за ним стежать не лише команди з Прем’єр-ліги, а й навіть із сусідніх країн. Звісно, що розмовлятимемо з Єгором, намагаючись залишити його в команді. Найближчими днями, думаю, його доля також вирішиться.

- Чи прояснилася ситуація з домашнім стадіоном?

- Напевне, якщо дозволять підвищитись у класі, то нам порекомендують, де нам краще приймати суперників. Іще не відомо, чи дозволять нам грати на стадіоні імені Гагаріна, чи ні. Уже наперед думали, чи орендувати арену, як, імовірно, робитимуть клуби зі східних регіонів (Луганської та Донецької областей), чи розраховувати на наш рідний стадіон. Звичайно, за умови, що постійно відбуватимуться роботи з газоном та конструкціями. Коротше кажучи, паралельно проводити реконструкцію.

- Чи знаєте, з-поміж яких варіантів обиратимете?

- У Києві або довкола столиці. Це, мабуть, найзручніші та найближчі варіанти для нас. До прикладу, стадіон у Борисполі, на якому ще не так давно виступали команди прем’єр-ліги. Наскільки знаю, раніше там грав дубль "Арсеналу", а нині арена простоює.

- Утім, пріоритет усе ж на боці домашнього стадіону?

- Звісно, що краще грати вдома. Підтримка вболівальників також важлива для нас. Тим паче, що з виходом до еліти, думаю, наша відвідуваність суттєво збільшиться. Приємно буде поглянути на вщерть заповнені трибуни. Як мені відомо, наразі відбуваються розмови на рівні мера міста та губернатора, щоби відремонтувати наш стадіон і покращити інфраструктуру у цілому.

- Як гадаєте, чи затягнеться реконструкція арени ім. Гагаріна?

- Думаю, не раніше завершення першого кола змагань наш стадіон зможе відповідати всім необхідним критеріям. Одну частину трибун, де зараз дерев’яні сидіння, вже зараз поступово можна оснащувати пластиковими. Як знаєте, таким чином ми зробили лише протилежну, центральну, частину трибун.

- Раніше ви розповідали, щойно надійде пропозиція від ФФУ, то зразу ж займетеся купівлею клубної бази. У цій площині також усе лише чекає підтвердження заяв від ПЛ?

- Можу лише підтвердити наші наміри. Президент ФК Олексій Чеботарьов уже давно казав: «Давай хутко вирішуй питання з базою!». Однак на даний момент пропозиції на підвищення в класі немає, тому все зависло в повітрі. У принципі, із цим проблем точно не буде, адже ми готові хоч сьогодні придбати базу. Отож, іще потрібно трішки почекати запрошення - до 23 числа, коли знову збиратимуться Загальні збори, ще вдосталь часу.

- Випливає висновок, що президент клубу Олексій Чеботарьов серйозно налаштований на такий важливий крок для "Десни".

- У вищесказаному самі можете пересвідчитися. Зрештою, саме Чеботарьов висловив чітке бажання грати в прем’єр-лізі, якщо така пропозиція надійде. До того ж, я намагався відговорити його, пояснюючи, що таке рішення може бути передчасним, адже нам іще рано «наверх». Натомість Олексій Едуардович заявив, що фінансування на рівні вищої ліги ми знайдемо. При тому, що доведеться створити дублюючі склади. На його думку, відмовлятись од такої можливості ми не маємо права.

- Щодо дублюючих складів. У чернігівців є на кого розраховувати в молодіжному чемпіонаті?

- Так. Розмови та перемовини вже відбуваються. Усі місцеві школи хочуть, аби їхні вихованці мали, де грати та зростати професійно. Упевнений, що зі створенням дублів у нас зайвих питань не виникатиме. Чемпіоном їм стати буде складно, проте я бачив цю майбутню команду, тож переконаний, що вони гідно представлятимуть чернігівську школу.

- Зважаючи на можливості сіверян, на які місця може претендувати "Десна" в Прем’єр-лізі?

- На моє особисте переконання, для першого сезону найголовніше - зберегти прописку. Повірте, такий результат стане великим досягненням для нашої команди, котра за час Незалежності України ще не грала у вищій лізі.

Читайте самые интересные новости футбола в Telegram, Facebook и Viber
Подписывайтесь на наш канал YouTube
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Український футбол
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (14)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Юра Бодяко (Chernihiv)
Если играть не в Чернигове, зачем это надо? Десна всегда было неотъемлемой частью города, как одноименная река. Забрать команду из города, все равно что засыпать десну в районе Бобровицы.
Ответить
+1
0
misterFurs (Чернигов)
десня = Десна)
Ответить
0
0
shsp (Кировоград)
Дай Бог что б Десна вышла в ПЛ - а то неохота что бы туда Зирка выходила - нам еще год нужен инфраструктуру подтянуть!!! Но я не понимаю в Чернигове ведь играть негде? Зачем собственникам клуба эта авантюра - в ПЛ только судьям надо пол бюджета клуба платить!!!
Ответить
+1
0
FCZK-1911 (Кировоград)
*** Совершенно правильно! В УПЛ расходы еще те...
Ответить
+1
0
Морячков Вячеслав (Одесса)
если есть бабло пускай играют в УПЛ!
Ответить
0
-1
simargl (Чернигов)
база в Счастливом продается и именно про нее идет речь...
Ответить
0
0
misterFurs (Чернигов)
Зайти в ПЛ чтоб засветиться с 20-25 поражениями? Зачем?

Ответить
+1
-2
simargl (Чернигов)
правильно!!! лучше вернуться во Вторую лигу и там всех громить !!!!главное вкус победы...
я фигею с тупизма человеческого? кто тебе сказал что проиграют 25 матчей ???????????? да хоть 30 ,если не пробовать идти вперед толку не будет !!! был такой клуб Борисфен ,почти из села.но победу над ВКДК в своем активе имеет ))) ,кстати тренеровал тот Борисфен именно Рябоконь...
Ответить
+1
-1
misterFurs (Чернигов)
Я не против того чтобы десня поднималась вверх, но тот-же Борисфен планомерно шел в ПЛ а не с бухты-барахты туда запрыгнул.
+1
0
shubshura (Киев)
А где в Украине продаются футбольные базы, чтобы приобрести для "Десны"? Если искусственно ввести "Десну" в ПЛ, чтобы подогнать под формат 16 команд, то она будет играть для бориспольских или киевских болельщиков? А, что делать черниговским болельщикам? От такого неожиданного повышения в классе "Десны" они точно ничего не выиграют. Просто не будут видеть игру своей команды. Будут видеть игру дубля и команды U-19, в которых будут играть местные воспитанники, что будет большим плюсом для их развития. Но для этого необходимо сформировать и финансировать тренерские штабы дублирующего состава и команды U-19. Наверно на сегодняшний день "Десна" явно не готова к такому повышению, ни инфраструктурно, ни организационно, ни финансово. Друзья, а вы как считаете?
Ответить
+1
0
Fisherman (Донецк)
свежо придание.... да верится с трудом
Ответить
0
0
ПРАЗДНИК (ЧЕРНИГОВ)
что-то тухлой рыбой понесло))))))))))))))))))))
Ответить
0
0
вручий (Светловодск-Киев)
Вперед Десна, вперед.!!!
Ответить
+1
-1
Стреленко Павел (Кировоград)
Натомість Олексій Едуардович заявив, що фінансування на рівні вищої ліги ми знайдемо.

А если по средине сезона не найдете? Что тогда? Или вообще не найдете деньги на Вышку?
Ответить
+1
0
 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]


Продолжая просматривать www.ua-football.com, вы подтверждаете, что соглашаетесь c Политикой конфиденциальности
Согласен