Контрольний матч. ФК Полтава - СК Полтава 0:1. 23-01-2015 Первая лига - UA-футбол
Первая лига Украины
ФК Полтава програла аматорам
Первая лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
23.01.2015
11:25
Контрольний матч. ФК Полтава - СК Полтава 0:1

Футбольний клуб "Полтава" провів тренувальний матч із аматорським колективом "Полтава". Зустріч відбулася на тренувальній базі "містян" у селі Копилах. Ця гра закінчилася із досить несподіваним рахунком. Адже мінімальну перемогу здобули представники саме аматорського футболу. Напрочуд вдало розпочали номінальні гості цей поєдинок. І хоча більше атакували футболісти клубу "Полтава", гостріше за них це робили їхні суперники. Один із таких моментів відбувся після розіграшу штрафного. Лише лічених сантиметрів не вистачило гостям, щоб відкрити рахунок у зустрічі. Втім, уже за кілька хвилин, футболісти-аматори змогли забити. Голом відзначився Нечипорук. Це вже було фактично завершення першого тайму.

У другій половині зустрічі футбольний клуб "Полтава" на правах фаворита пішов відіграватися. Господарі створили кілька небезпечних моментів, втім до взяття воріт справа так і не дійшла. 0:1 – у підсумку.