Первая лига
Первая лига

Первая лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Президент Геліоса: До літа головного тренера в команді не буде


Президент "Сонячних" прокоментував останні зміни в команді

Президент Геліоса: До літа головного тренера в команді не буде

Президент харьківського "Геліоса" Олександр Гельштейн прокоментував останні зміни в команді.

— Усі знають, як ми готувалися взимку. Уважаю, що ми провели найкращий збір із-поміж клубів Першої ліги: впродовж місяця готувалися в Туреччині, працювали у хороших умовах і награвали склад. Новачків не було, зате втримали тих гравців, яких рекомендував тренерський штаб. Загалом, виконали серйозну роботу, натомість у перших матчах цьогоріч не змогли здобути бажаний результат. Із "Сумами" взагалі була жахлива гра - команду було не впізнати! Проти "Гірника" матч був цікавіший (були моменти, нереалізований пенальті та двічі поцілили в поперечину), проте результат усе одно був незадовільний. Відтак вирішив звільнити тренерів із нинішніх посад.

— Сергій Єсін трудився із харків’янами тривалий час. Можливо, дасте йому шанс у іншій ролі?

— Та все можливо. Чому ні? Проте станом на сьогодні (розмова відбулася першого квітня. — УФ.) таке питання не порушувалося.

— З’явилася інформація, що Чучман і Савін припинили співпрацю з "Геліосом". Чому?

— Насправді, це рішення ухвалили ще після першого матчу із "Сумами". На згаданих виконавців покладалися певні надії, враховуючи, що вони перебувають у команді рік. Утім, трішки вони не співпадають із нашою стратегією та баченням гри. Отож вирішили з ними попрощатися.

— Хто надалі тренуватиме "Сонячних"?

— Залишився спеціаліст по воротарях Сергій Сарана та тренер Олег Жилін, вони допомагатимуть і в подальшому. Аби нівелювати втрату головного тренера, з другої команди перевели Сергіїв - Рижих і Сизихіна. Отож названі фахівці тимчасово тренуватимуть основний колектив.

— Чи порушилося зараз питання, щоби запросити нового головного тренера?

— До завершення сезону будемо лише розглядати кандидатури. Поспішати нікуди не будемо. Відтак до літа головного тренера в "Геліосі" не буде.

— Уже сформований список людей, які потенційно можуть очолити команду?

— Авжеж! За останні два дні мій телефон не змовкає. Уже майже три десятки прізвищ у списку є. Знову ж таки, ми нікуди не поспішатимемо, тож аналізуватимемо кожну кандидатуру, щоби не допустити минулих помилок. Севидов і Забранський? Давайте відкладемо це питання до літа.

— У зв’язку з останніми подіями, чи змінюватимете поставлені перед командою завдання?

— Сумніваюся, що після двох поразок ми зможемо виконати попереднє завдання - потрапити в трійку кращих. Однак у будь-якому випадку команда розслаблятися не буде, тож докладемо всіх зусиль, щоби набирати очки й підніматися якнайвище в турнірній таблиці.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (1)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Infiniti (Украина)
Забранский оптимальный вариант для" Гелиос",талантливый тренер,который с минимальным финансированием дал максимальный результат в Николаеве,и мы все увидели,что сделал с той же командой Эксперт,когда ушел Руслан
Ответить
+2
0

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...