Зимовий турнір UA-Футбол в Рівному. Погляд зі Львова. 01-03-2008 Матчи форума UA-футбол - UA-футбол
Матчи форума UA-футбол
Команда форуму UA-Футбол «Затяті» (Львів) стала переможцем турніру в Рівному
Матчи форума UA-футбол Новости
01.03.2008
суббота
01:09
Зимовий турнір UA-Футбол в Рівному. Погляд зі Львова
Рейтинг публикации
Команда форуму UA-Футбол «Затяті» (Львів) стала переможцем турніру в Рівному

Підготовка до турніру

Результати зимового кубку в Києві дали привід для роздумів про майбутнє команди «Затяті». «Бути, чи не бути» нашій команді «Затяті»? Ми посиділи, випили пивка, помізкували, порадились і сказали – БУТИ! Запросили нових Інтернет – друзів, з якими знались дуже довго Основним критерієм відбору було повне знання про Інтернет-ресурс www.ua-football.com. До нових бійців належали:

- QUANT

- LIONEL

- ШАРАНЮК

- НАЗАР

- YORIK

Дальше пішли важкі тренування, награвання ігрових зв’язків, психологічна підготовка. Як показав результат, підготовка пройшла успішно. Попри це, гравці, що були в Києві, завжди роз’яснювали «молодим», як грають наші суперники, розбирали кожного, визначали наші помилки. І, напевно найголовніше, ми пробували створити команду однодумців, команду, в якій один одного завжди підтримує.

В четвер, перед турніром, в нас відбулися остаточні збори всього колективу команди, на якому ми остаточно вирішили, як будемо грати в Рівному. Після цього був об’явлений повний «сухий закон», аж до останнього матчу на турнірі.

Дорога в Рівне.

Ще в понеділок «вилетів» гравець основи Н@ТО. В останні години перед від’їздом стало відомо, що підтримати команду в Рівному не зможе Dekker. А вже під час збору команди по нічному Львову виявилося, що не поїде в Рівне і один з кращих гравців – Seraphim. Мінус 3 гравці, і в нас почали зароджуватись погані думки, як перед Києвом, коли в нас не поїхало 5 чоловік.

«Затяті» - «Ронкадор»

7-2 (Шаранюк, Nazar-3, Dorik, Vovchyk, Serge – Sheva-2)

Гра з Ронкадором була для нас найважливішою на турнірі. Для цього було кілька причин. По-перше, це була наша перша гра на турнірі і дуже хотілося розпочати з перемоги. По-друге, ми пам’ятали гру на зимовому турнірі в Києві, її перебіг та підсумок. Ми прагнули реваншу. По-третє, суперник був дуже нелегкий, мав в своєму складі кількох дійсно яскравих гравців, які вели гру своєї команди, і, в підсумку до

По-третє, суперник був дуже нелегкий, мав в своєму складі кількох дійсно яскравих гравців, які вели гру своєї команди, і, в підсумку допомогли команді «Ронкадор» завоювати друге місце на турнірі.

Сама гра склалася для нас досить вдало. Шаранюк, Nazar та Dorik в першому таймі забезпечили команді серйозний відрив у рахунку - 3-0! Максимальна зібраність, уважна гра в захисті дозволили супернику лише двічі вразити ворота, які самовіддано захищав El torro. Гол Sheva не зіпсував гармоніної гри львів’ян у захисті і в атаці. Vovchyk, Nazar і Serge по одному разу розписалися у воротах киян. А крапку в грі поставив влучний, і найголовніше, ефектний удар Nazar’а (перекинувши п’ятою м’яч з-за спини через себе і воротаря), яким він відповів на гол Sheva. 7-2 – кращого початку турнірної боротьби ми не уявляли!

Чого не вистарчило Ронкадору? Напевно ще двох Shev і одного overstep’а. Перший – мегабізон (в подальшому – кращий гравець турніру), тягнув на собі всю команду. Другий – не зважаючи на свою молодість, з світлою головою, швидкими ногами і точними ударами не один раз заставляв нас хвилюватись. Проте, чіткими діями в захисті Vovchyk’а, Шаранюка, Lionel’я і Rizak’и їх старання зводились до нуля.

Гра з ПТПИ

9-0 (Шаранюк-3, Lionel, Arkanoid, Dorik, Vovchyk, Nazar, Yorik)

Перед матчем, з ПТПИ, нам було трошки не пособі. Хлопці сильні, добре бігають, точні удари… та ще Rom4yk з Тернополя хотів нам сильно забити. Ось і настроїлись ми на всі 200%. Що вийшло? Напевно трішки переборщили. :-)

Початок гри з командою ПТПИ виявився не таким легким. Суперник вдало захищався, непогано комбінував і, досить часто, за будь-якої нагоди, намагався обстрілювати наші ворота. Але незіграність команди ПТПИ, наш настрій, «хрустальний підбородок» ПТПИ все-таки далися взнаки, і голи посипалися в їхні ворота. Перемога в цій грі та несподівана поразка «Піратів» від «Ронкадору» дозволила нам очолити турнірну таблицю

«Затяті» - «Пірати»

8-3 (Nazar-2, Yorik, Vovchyk-2, Quant, Serge, Arkanoid – Cabr

«Затяті» - «Пірати»

8-3 (Nazar-2, Yorik, Vovchyk-2, Quant, Serge, Arkanoid – Cabri, McLayne, Zagar)

До цієї гри команди підійшли в діаметрально протилежному стані. Одесити виграли свою першу гру на турнірі, але пізніше програли в другій. Львів’яни ж перемогли в обидвох своїх матчах, причому з розгромним рахунком. Гра, що називається, вдавалася, вдалі заміни дозволяли підтримувати високий темп, особливих збоїв в командній грі не було. Після чергового успіху гравці команди дозволили собі розслабитись, а дехто навіть встиг легенько поснідати-пообідати :-). В той час як гравці команди Одеси в роздягальні отримували останні настанови від п. Генадія. І настанови допомогли. Одесити вийшли максимально сконцентровані, настроєні на бій. І їм бій вдався! Вони нав’язували боротьбу на кожному клаптику поля, пресенгували.

На швидкий гол у свої ворота одесити відразу ж відповіли голом з пенальті, призначеного за гру рукою львів’янина в межах свого воротарського майданчика. До кінця першого тайму на майданчику точилася запекла боротьба. І лише перед його завершенням Yorik зумів влучним ударом завершити в три дотики вдало розіграну комбінацію. 2-1 на користь Львова. Початок другого тайму став ніби продовженням першого. Така ж сама вперта боротьба на кожному сантиметрі майданчика, і такий самий трудовий гол Vovchyk’a. 3-1. Третій гол і вимушена заміна воротаря в одеситів стали переломними в грі. І хоча McLayne скоротив розрив у рахунку, Nazar, Quant, Vovchyk, Serge та Arkanoid ще п’ять разів вражали ворота суперника, на що єдиним голом відповів Zagar. В підсумку 8-3 і, практично, гарантована перемога в турнірі!

Було видно, що одесити «сумлінно» попрацювали в поїзді, в наслідок чого їх просто не вистарчило на весь матч. Окрім цього, ми досконально розпрацювали одеситів, найшли сильні сторони, які ми закрили, і слабкі, які ми використали.

«Затяті» - Київ

6-2 (Шаранюк, Arkanoid, Vovchyk-2, Serge-2 – Carreraz-2)

Ця гра практично нічого не вирішувала. Ми вийшли на поле розслаблені

«Затяті» - Київ

6-2 (Шаранюк, Arkanoid, Vovchyk-2, Serge-2 – Carreraz-2)

Ця гра практично нічого не вирішувала. Ми вийшли на поле розслаблені, після споживання чемпіонського пива та з думкою, що справа вже вирішена. Наші гравці намагалися діяти максимально розкуто, але першого гола у ворота киян довелося чекати досить довго. «Затяті» дуже хотіли перемогти і в цій грі, та м’яч вперто не йшов у ворота суперника. Лише під кінець першого тайму нам вдалося вийти вперед. Після цього гола пішла весела гра в атаці, захист майже перестав виконувати свої прямі обов’язки і теж пішов забивати. В підсумку, хоча ми й пропустили двічі, але забили ще п’ять м’ячів. Так сталася остання наша перемога на цьому турнірі! Красень-кубок та бочечка пива отримали свого власника. Команда форуму UA-Футбол «Затяті» (Львів) стала переможцем турніру в Рівному!

Суддівство

По суддівству на турнірі враження однозначні – вищий клас! Жодних зайвих зупинок гри, відмінне бачення ситуації на майданчику, водночас жорстке і вчасне запобігання спроб грубої гри. Без травм, на жаль, не обійшлося, але їхня кількість і серйозність набагато менша, ніж на попередньому турнірі в Києві.

«Стадіо»

Те що було після футбольних баталій важко описати словами... Це потрібно було бачити і чути! Гімн України у виконанні всіх учасників турніру, пісні в колі… Думаєм, що львів’яни також не вдарили лицем в болото. :-)

Організатори

Щиро і від душі дякуємо Ігорю і Вадиму за організоване свято, нові емоції та відверте спілкування. Ви подарували нам нових друзів, з якими, ми впевнені, на завжди залишимося ДРУЗЯМИ з великої букви. І, як кажуть у нас: Вибачайте, що без мордобою. :-)

Команди

Щиро дякуємо всім учасникам турніру за спортивну боротьбу, проявлений принцип фер-плей і після матчеве спілкування. І ще раз нами було доказано: Футбол (на відміну від політики) – це практично єдина річ, що нас завжди об’єднувала і буде об’єднувати.

Хлопаки! Всього найкращого, і до нових зустрічей на футбольних полях!

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: el torro (Lviv)
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com