Євген Ривкін: Нам треба оцінити потенціал збірної. 08-02-2013 Футзал - UA-футбол
Экстра-лига
Футзал Таблица Матчи Новости Команды Ассистенты Посещаемость
08.02.2013
пятница
19:20
Євген Ривкін: Нам треба оцінити потенціал збірної
Рейтинг публикации

Головний тренер збірної України з футзалу - про підготовку до матчів із Польщею.

- Євгене Семеновичу, на матч із поляками ви викликали до табору збірної 24 футболістів. Відповідно, можна зробити висновок, що саме із запрошених і формуватиметься стрижень команди?

- На жаль, усіх, кого хотіли бачити в збірній, запросити не вдалося. На заваді стали травми, а деякі гравці лише відновлювалися. Отож викликали 24 виконавців, аби дати можливість зарекомендувати себе тим футболістам, на яких раніше не звертали увагу, чи, знову ж таки, через травми вони не отримували запрошення.

Плануємо два матчі зіграти різними складами. Головна мета цих дуелей - оцінити потенціал збірної. Результати поєдинків для нас не такі важливі. Вони цікавитимуть нас уже в кінці березня, в офіційних матчах відбіркового турніру.

- Але появу нових виконавців виключати не варто?

- Звичайно.

- Основний відбірковий раунд ЧЄ відбудеться в кінці березня, відповідно, саме контрольні поєдинки з Польщею варто розцінювати за генеральну репетицію?

- Так категорично не став би називати спаринги з поляками. Ці матчі використаємо, щоби отримати об’єктивну інформацію щодо стану гравців. Через щільний графік внутрішнього чемпіонату підготовка збірної буде ускладнена. Але, опинившись в такій ситуації, іншого вибору не маємо. Уже є план роботи, якого й дотримуватимемося. На жаль, дуель із поляками - єдина можливість побачити команду разом, оскільки більше конт­рольних матчів не заплановано.

- Чи не замало часу на підготовку, все ж ви в збірній нова людина?

- Часу обмаль, отож доведеться покладатися на підготовку гравців безпосередньо в клубах. Як кожен себе проявить, так, відштовхуючись від побаченого, й будуватимемо концепцію комплектації збірної.

- Недавно закінчився турнір у Росії "Петербурзька осінь", де молодіжна збірна під вашим керівництвом стала переможцем. Усерйоз розраховуєте на допомогу молоді в основній команді?

- Дуже би цього хотілося. Гравці, які найкраще себе проявили в згаданому вами турнірі, отримали запрошення й до основної команди. Єдине, чого не варто забувати, - різницю рівнів між молодіжною й національною командами. Випереджати події не будемо, але за першої нагоди надаватимемо молоді можливість проявити себе.

- Які перед собою завдання поставили в матчах із поляками?

- У кожному матчі прагнутимемо перемогти. Найважливіше для нас, аби в Туреччині, в кінці березня, був результат. У матчах із поляками прагнутимемо безпосередньо познайомитися з гравцями, відтак побачити, як вони зможуть реалізувати ту ігрову модель, яку їм запропонує тренерський штаб. Й найважливіше: визначитися за підсумками матчів із виконавцями, на яких і ляже відповідальність відбіркових поєдинків у березні.

- Євгене Семеновичу, останніми роками часто доводилося чути про так званий процес зміни поколінь у збірній. Спіймав себе на думці, що це - безкінечний процес чи все ж помиляюся?

- Навіть попри те, що в нас обмежена кількість учасників у вищому дивізіоні, маємо багато кваліфікованих виконавців, які, попри вік та згадані вами процеси зміни поколінь, можуть виходити на поле й вирішувати серйозні завдання. До того ж, маємо талановиту молодь, яка перемогами в двох турнірах (студентська збірна - переможець ЧС-2012; молодіжна збірна - переможець турніру "Петербурзька осінь") торік довела це. Що нам нині конче потрібно, так це поєднання досвіду й молодості, що й має забезпечити результат.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: газета "Український футбол"

Реклама

Загрузка...

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]