Антон Лясковський: Кіндратів нас мотивував ᐉ UA-Футбол

Антон Лясковський: Кіндратів нас мотивував


Антон Лясковський: Кіндратів нас мотивував

Артем Терентьев Автор UA-Футбол

Вихованець житомирського футзалу Антон Лясковський приїхав додому, щоб зіграти у складі "Урагану" проти "ЛТК-ІнБев-НПУ". І хоча на цей раз Антон не забив, але нерви своїм візаві попсував. Враховучи те, що гра проходила у Житомирі, то післяматчеве флеш-інтерв’ю просилося само собою.

- Антоне, що ти можеш сказати по грі, і за рахунок чого "Урагану" вдалося здобути перемогу?

- Перш за все, ми намагались грамотно зіграти в обороні, бо знали, що у "телефоністів" дуже небезпечні гравці – ті ж Дзюба, Фаренюк. Окрім цього, ми добре зіграли попереду, і це допомогло нам допомогти. Я вважаю, що сьогодні була рівна гра. У господарів дуже хороша команда, і вони хотіли взяти реванш за поразку в Івано-Франківську.

- Ти є вихованцем житомирського футзалу, і грав перед рідними трибунами. Скажи чесно, дуже хотів забити?

- Так, я мав кілька непоганих моментів, але не зміг їх реалізувати. Звісно, те, що я грав удома, додавало мені сил. Я на цьому паркеті колись починав займатись футзалом, робив свої перші футзальні кроки. І я хотів своєю грою довести, що у Житомирі є хороші гравці, і це, можливо, зайвий раз посприяло би розвитку футзалу в Житомирі. Приємно було чути, що зал мене тепло прийняв.

- Чому, на твою думку, "ЛТК-ІнБев-НПУ" програє у Житомирі третю гру поспіль?

- Важко сказати. Вочевидь, це пов’язано з тим, що вони здебільшого грають та тренуються у Києві. До того ж, у команді зараз лише один представник Житомира – Михайло Соколовський. Решта – кияни або представники "ЛТК" ще з минулого сезону. Я думаю, це – основна причина.

- Скажи, наскільки важливо для цього складу "Урагана" вийти у "Фінал восьми", і чи по силах команді стати володарем Кубку України?

- Минулого року "Манзана" довела, що немає нічого неможливого. Тому, будемо і ми намагатися зробити щось подібне. Відкрию невеличкий секрет: перед цією грою наш капітан Роман Кіндратів сказав, що для нас, молодих гравців, дуже важливо перемогти та вийти у "Фінал восьми", бо це для нас буде новий важливий досвід, оскільки на такому рівні ми ще не виступали. Тому, я радий, що така настанова від нашого найдосвідченішого гравця допомогла нам здобути путівку до "Фіналу восьми".

Фото: "Спортивний Житомир"

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус