Антон Лясковський: Кіндратів нас мотивував. 17-01-2016 Футзал - UA-футбол
Экстра-лига
Футзал Таблица Матчи Новости Команды Ассистенты Посещаемость

Артем Терентьев
17.01.2016
воскресенье
10:11
Антон Лясковський: Кіндратів нас мотивував
Рейтинг публикации

Вихованець житомирського футзалу Антон Лясковський приїхав додому, щоб зіграти у складі "Урагану" проти "ЛТК-ІнБев-НПУ". І хоча на цей раз Антон не забив, але нерви своїм візаві попсував. Враховучи те, що гра проходила у Житомирі, то післяматчеве флеш-інтерв’ю просилося само собою.

- Антоне, що ти можеш сказати по грі, і за рахунок чого "Урагану" вдалося здобути перемогу?

- Перш за все, ми намагались грамотно зіграти в обороні, бо знали, що у "телефоністів" дуже небезпечні гравці – ті ж Дзюба, Фаренюк. Окрім цього, ми добре зіграли попереду, і це допомогло нам допомогти. Я вважаю, що сьогодні була рівна гра. У господарів дуже хороша команда, і вони хотіли взяти реванш за поразку в Івано-Франківську.

- Ти є вихованцем житомирського футзалу, і грав перед рідними трибунами. Скажи чесно, дуже хотів забити?

- Так, я мав кілька непоганих моментів, але не зміг їх реалізувати. Звісно, те, що я грав удома, додавало мені сил. Я на цьому паркеті колись починав займатись футзалом, робив свої перші футзальні кроки. І я хотів своєю грою довести, що у Житомирі є хороші гравці, і це, можливо, зайвий раз посприяло би розвитку футзалу в Житомирі. Приємно було чути, що зал мене тепло прийняв.

- Чому, на твою думку, "ЛТК-ІнБев-НПУ" програє у Житомирі третю гру поспіль?

- Важко сказати. Вочевидь, це пов’язано з тим, що вони здебільшого грають та тренуються у Києві. До того ж, у команді зараз лише один представник Житомира – Михайло Соколовський. Решта – кияни або представники "ЛТК" ще з минулого сезону. Я думаю, це – основна причина.

- Скажи, наскільки важливо для цього складу "Урагана" вийти у "Фінал восьми", і чи по силах команді стати володарем Кубку України?

- Минулого року "Манзана" довела, що немає нічого неможливого. Тому, будемо і ми намагатися зробити щось подібне. Відкрию невеличкий секрет: перед цією грою наш капітан Роман Кіндратів сказав, що для нас, молодих гравців, дуже важливо перемогти та вийти у "Фінал восьми", бо це для нас буде новий важливий досвід, оскільки на такому рівні ми ще не виступали. Тому, я радий, що така настанова від нашого найдосвідченішого гравця допомогла нам здобути путівку до "Фіналу восьми".

Фото: "Спортивний Житомир"

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]