Михайло Грицина: Все у наших ногах та головах


Михайло Грицина: Все у наших ногах та головах

Артем Терентьев Автор UA-Футбол

Михайло Грицина вже точно запише собі цей чемпіонат Європи у актив. Принаймні, як для дебюту, він та його четвірка у матчах проти Угорщини та Іспанії непогано себе зарекомендував. У ексклюзивному інтерв'ю кореспондентові сайту UA-Футбол Михайло розповів, що не вдалося у матчі з "Червоною фурією" та проаналізував, за рахунок чого можна обіграти Сербію.

- Михайле, перш за все, чи можеш ти проаналізувати зараз, що не пішло у матчі з не самим оптимальнім складом збірної Іспанії?

- Я не можу сказати, що не пішло, на те є у нас тренер, який зробить зауваження гравцям, а так - то можу сказати, що нам бракнуло концентрації в кінці першого тайму. Зіграй ми перший тайм 0:0, і все могло скластись по-іншому, тоді не потрібно було б ризикувати з п'ятим польовим, а так - як склалось, так склалось, головне сьогодні віддатись на сто відсотків і не робити дурних помилок.

- Ти дивився матчі збірної Сербії? Яке враження на тебе справила команда господарів турніру?

- Так, я бачив як грає збірна Сербії. Дуже хороша бойова і габаритна команда, вона мені нагадує збірну Уорщини, щось між ними подібне. Тільки серби більш відповідальні в обороні.

- За рахунок чого наша збірна може обіграти сербів та пройти у півфінал?

- За рахунок самовіддачі на полі, за рахунок того, що наша збірна славиться бойовим духом. Ми маємо, чим вдарити, у нас досить багато козирів, тільки потрібно не боятись їх проявити.

- Судячи з усього, зараз воротар сербської збірної Міодраг Аксентьєвич у хорошій формі. Вже подумали над тим, як можна буде його "пробити"?

- Я вважаю, що немає таких воротарів, які б не пропускали, тому все в наших ногах та головах.

Следите за нами:


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (0)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус