Михайло Грицина: Було бажання довести, що у "регулярці" програли херсонцям випадково

Михайло Грицина: Було бажання довести, що у "регулярці" програли херсонцям випадково


Після закінчення другої півфінальної гри між "Енергією" та "Продексімом" на питання корреспондента сайту UA-Футбол відповів гравець "Енергії" Михайло Грицина, який став автором четвертого гола "енергетиків".

- Михайле, що можеш сказати по сьогоднішній грі з "Продексімом"? Коли було легшее перемагати – вчора чи сьогодні?

- Я вважаю, що сьогодні "Продексім" виглядав більш сконцентровано, і він міг створити нам певні труднощі. Однак, наша команда булла дуже мотивованою. Ми не змогли обіграти "Продексім" у двох поєдинках регулярного чемпіонату, тому в нас було бажання довести, що ці програші були прикрою випадковістю.

- Чому в другому матчі поспіль не вдається реалізувати більшість у форматі 4х3?

- Не знаю. Раніше в нас виходило це робити, але зараз чомусь перестало виходити. Можливо, це пов'язано з нереалізацією наших моментів. А, можливо, і з тим, що хотіли розіграти до вірного, а з завершенням нічого не виходило.

- Рахунок у серії тепер 2:0. Враховуючи те, що зараз у чемпіонаті виникне чергова пауза, пов'язана з матчем збірної, як ти вважаєш, кому це буде на руку?

- Я вважаю, що до матчів у Херсоні і "Енергія", і "Продексім" підійдуть у рівних умовах. Наш тренер, Максим Павленко, знає, як тримати команду в тонусі під час перерви, тому ми точно будемо максимально готовими до наступних півфінальних поєдинків.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус