Михайло Грицина: Хочеться порадувати одеситів перемогою

Михайло Грицина: Хочеться порадувати одеситів перемогою


Одним з тих гравців, від якого залежатиме те, як зіграє збірна України у домашньому поєдинку проти словаків, скоріше за все, буде Михайло Грицина. У Нітрі гравець "Енергії" зробив хет-трик, чим суттєво допоміг нашій збірній перемогти словацьку команду з рахунком 6:0. Тому, ми вирішили спитати у одного з героїв тієї гри, чого нам слід очікувати від нового побачення зі Словаччиною та про те, як у цьому має допомогти Одеса.

- Михайле, як збірну зустріла Одеса? Як команда готується до гри?

- Нас прийняли доволі-таки тепло, все робиться для нас. Готуємось, як завжди: робимо розбір гри, виправляємо свої помилки на тренуваннях, напрацьовуємо все те, що маємо перенести в гру.

- Вже звик до одеського паркету?

- До паркету то звик, бо ще зовсім нещодавно ми грали у Сербії на такому самому покритті. Тому, все нормально.

- Чого чекаєш від матчу-відповіді зі словаками?

- Хочемо порадувати вболівальників своїми голами і перемогою, будемо для того все робити.

- У першому матчі наша збірна виграла 6:0. Чи можна сказати, що це допоможе "синьо-жовтим" у психологічному плані?

- 6:0 - це добре, але я боюсь, щоб не було навпаки. Треба бути впевненим у собі, але не зухвалим. Тому, після таких перемог, на мою думку, ще важче грати. Але сподіваюсь, що все буде добре.

- Якщо порівнювати з великим футболом, то Одеса вже стала для футбольної збірної України таким же фартовим містом, як і Львів. Чи можемо ми розраховувати на фарт Одеси для футзальної збірної України?

- Загадувати не можна і на фарт надіятись теж. Потрібно вийти і довести те, що наша команда достатньо майстровита, щоб Одеса стала фартовою для збірної.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус