Шкільна футзальна ліга. Представлення учасників Всеукраїнського фіналу. Частина 2

Шкільна футзальна ліга. Представлення учасників Всеукраїнського фіналу. Частина 2


Продовжуємо знайомитися з командами-учасницями Всеукраїнського фіналу Шкільної футзальної ліги, який відбудеться 16-17 квітня у Києві.

Школа № 35 (Чернігів).

Наша команда з чудового стародавнього міста Чернігів, висловлює Вам подяку за такий гарний проект, як Шкільна футзальна ліга. Команда наша - "Масансіті". Гравці команди навчаються в ЗНЗ №35. Наша школа - найкраща, їй 17 років. У нас у школі є все для навчання та розвитку дітей, а саме для занять футболом. Команда наша - це мої найкращі діти , з якими я, як вчитель працюю з другого класу. Наші досягнення ще попереду, бо ми одна команда і наш девіз: "Коли всі разом, неможливе стає можливим".

Форма: зелена (футболка, шорти, гетри).

Склад команди:
Кремчанін Дмитро
Голляк Ігор
Кільдій Денис
Радіоненко Олександр
Матвієнко Даніїл
Ленько Єгор
Залуговский В’ячеслав
Мельников Павло
Остафічук Артем
Ображій Вероніка
Тренер: Джуман Тетяна Миколаївна

Шлях до фіналу. Чернігівська команда намагається зробити свій внесок у відновлення футзальних традицій у своєму місті. Ставши переможцями місцевого та обласного етапу Шкільної фут зальної ліги, юні гравці ЗОШ № 35 у стикових матчах зустрілися з візаві зі школи № 17, яка представляла Білу Церкву. Перемігши на виїзді з рахунком 4:2, чернігівчани без бою вийшли до фінального етапу, оскільки їм було зараховано технічну перемогу в матчі-відповіді.

Школа № 5 (Тернівка, Дніпропетровська область).

Школа розпочала свою діяльність з 1975р., відзначивши поточного навчального року 40-річний ювілей. За час свого існування вона перетворилась на провідний навчальний заклад міста з питань організації роботи з обдарованою учнівською молоддю. Вихованці школи щорічно виборюють понад 50% призових місць від загальної кількості учнівської збірної міста за результатами участі в ІІІ етапі предметних олімпіад, активно займаються проектною діяльністю. В 2014-2015н.р. учні школи стали фіналістами Всеукраїнського конкурсу "ЕКОклас", посівши в ньому ІІ місце; плідно попрацювали в рамках проекту "Енергоефективна школа", прийняли участь в дев’яти міжнародних та Всеукраїнських інтерактивних конкурсах, стали призерами декількох творчих конкурсів Всеукраїнського рівня.

Візитною картою школи є її волонтерська діяльність, що розпочалась з 1998 і триває й до сьогодні. Шкільна громада допомагає, як дітям, що опинились в складних життєвих ситуаціях, так і вимушеним переселенцям та воїнам АТО, тісно співпрацюючи з волонтерською організацією "Вперед, до Перемоги!"

Одним з пріоритетних напрямків роботи школи є фізичне виховання й пропаганда здорового способу життя. Як наслідок, спортивні учнівські команди школи є лідерами змагань міського та регіонального рівнів з футболу, волейболу, баскетболу. Це стосується і шкільної команди з футзалу. Її учасники не перший рік відвідують дитячо-юнацьку спортивну школу "Темп", їх знають в місті, як переможців змагань із футзалу та "Шкіряного м’яча".

Шлях до фіналу. Юні представники Дніпропетровщини показують, що підростає дійсно гідна зміна таким легендам дніпропетровського футзалу, як Олександр Косенко (нинішній головний тренер збірної України) та Валерій Легчанов (колишній гравець збірної України, а нині – асистент головного тренера). Це вони довели, подолавши перепони не тільки у місцевому та обласному етапах Шкільної футзальної ліги, а і у матчах за вихід до Всеукраїнського фіналу, де суперниками школярів з Тернівки стали однолітки з запорізької школи № 104. Перемігши за підсумками двох матчів (3:1 та 5:0 відповідно), гравці школи № 5 тепер представлятимуть Дніпропетровську область у Всеукраїнському фіналі ШФЛ.

Склад команди:
Кутало Артем Вадимович
Шевченко Тигран Олександрович
Нечитайло Павло Андрійович
Колесник Владислав Євгенович
Яковенко Мирослав Юрійович
Красніков Іван Іванович

Школа № 12 (Конотоп, Сумська область).

Футбольна команда Конотопської спеціалізованої школи № 12 створена в 2012 році. Юні футболісти постійні призери міських шкільних змагань. У 2015 році юнаки стали переможцями міських змагань з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч". Команда дружня та перспективна, є гордістю усієї школи.

Тренер команди – Савоченко Олег Анатолійович

Конотопська спеціалізована школа № 12 Конотопської міської ради Сумської області.

Список гравців команди СШ № 12 м. Конотоп Сумської області:
Денисенко Богдан Сергійович
Іванченко Ростислав Сергійович
Павлов Артем Олександрович
Прокопенко Назар Вікторович
Лошкарьов Дмитро Ігорович
Литвиненко Дмитро Олександрович
Пампуха Антон Павлович
Судар Максим Русланович
Федчун Дмитро Ігорович
Поцелуєв Микита Юрійович

Конотопський футзал наразі у Екстра-лізі представляють два гравці команди "ЛТК-ІнБев-НПУ": Віталій Дзюба та Денис Зеленкевич. І для вихованців школи № 12 фінал Шкільної футзальної ліги – це шанс заявити про себе та показати, що у цьому колективі теж є майбутні Дзюби та Зеленкевичі. Сподіваємось, що юні футзалисти з Сумщини скористаються цим шансом.

Школа № 3 (Кобеляки, Полтавська область).

Діти нашої школи беруть участь у міжобласних змаганнях з футзалу та футболу. В цьому році брали участь у Кубку України з футзалу серед дітей 2005 років народження, який проходив у місті Чорноморську Одеської області. Влітку 2015 року в місті Скадовську Херсонської області брали участь у Всеукраїнських змаганнях з футболу на кубок "Золотий колос". Є активними учасниками шкільних та районних заходів., також є переможцями Всеукраїнського турніру з футболу на призи клубу "Шкіряний м’яч" серед команд шкіл Кобеляцького району.

Форма: футболки – помаранчево-чорні (ФК "Шахтар"), труси – чорні, гетри - чорні.

Дитячий футзал у Кобеляках має гарні традиції. Місцева команда "Лідер" є неодноразовим учасником Української дитячо-юнацької футзальної ліги. Тепер настав час представників цього міста у Польавській області показати себе і у рамках Шкільної футзальної ліги України.

Склад команди:
Письмак Сергій Сергійович
Дубровський Євген Романович
Проскура Данило Іванович
Беззуб Андрій Миколайович
Паліївець Олександр Володимирович
Черненко Володимир Володимирович
Донченко Дмитро Вадимович
Пащенко Артем В’ячеславович
Павленко Станислав Олександрович
Вчитель фізкультури: А. Мороз

Школа № 7 (Чорноморськ, Одеська область).

1 вересня 1989 року в м. Іллічівську відкрилася загальноосвітня експериментальна школа № 7, працююча за індивідуальними планами. За парти 45 класів сіло 1127 учнів 1-10 класів. З 1 вересня 1990 року в школі вже навчалося 1348 учнів у 50 класах (І-ІV- 20 класів – 513 учнів; V-ІХ – 24 класи – 673 учні, Х-ХІ- 6 класів – 162 учні). З 1989 року по теперішній час школа займає призові місця у всіх видах шкільних змагань як місцевого рівня, так і обласного. У 2013-2014 навчальному році учні ЗОШ № 7 приймали участь у всеукраїнських змаганнях "Шкіряний м’яч" і вибороли собі місце у фінальних змаганнях. У 2015-2016 навчальному році діти 2005 року народження вже у інших змаганнях а саме – у Шкільній футзальній лізі, де знову вийшли до фіналу, здобувши перемогу на всіх попередніх етапах.

Учні команди ЗОШ № 7 займаються у спортивних клубах м. Чорноморськ та являються одними з кращих гравців міста у своїй віковій групі. Школа активно підтримує учнів та пишається їхніми результатами.

Форма: синьо-жовта.

Склад команди:
Гоштинар Данило
Деркач Максим
Дрожин Костянтин
Ткачук Данило
Холостенко Олександр
Хрустовский Олексій
Сиробаба Владислав
Тренер: Каплун А. М.
Вчитель ЗОШ № 7: Каплун Т. С.

Шлях до фіналу. Всі пам’ятають славну команду "Море", яка представляла Чорноморськ у Вищій лізі чемпіонату України з футзалу? Знайомтесь: перед Вами – нові послідовники славних традицій цієї команди, гравці школи № 7. Вони підтримують гарне реноме чорноморського фут залу, як і команда "Іллічівець", яка нещодавно стала чемпіоном України з футзалу у своїй віковій категорії. Тепер настав час і школярів показати себе. Вони вже зробили це на попередніх етапах Шкільної футзальної ліги. Особливо це стосується стикових поєдинків проти херсонської школи № 27. Перший матч на виїзді завершився переконливою перемогою представників Одещини з рахунком 6:1. А на другий матч у Чорноморськ херсонці не приїхали, тому їм було зараховано технічну поразку.

Школа № 17 (Слов’янськ, Донецька область).

Школа введена в експлуатацію 1 вересня 1987 року.

Проектна потужність школи 1176 учнів. У школі в 90-ті роки навчалося 1450 учнів у дві зміни. в даний час в школі навчається 700 учнів.

У школі функціонує спортивний зал площею 200 кв. м., є спортмайданчик зі штучним покриттям, спортивні снаряди на території школи.

Протягом багатьох років у школі працює секція футболу. Тренери, вони ж вчителі фізичного виховання, Мостовий Антон Олександрович і Гречко Сергій Сергійович.

Команда школи щорічно приймає участь у міських, обласних змаганнях з футболу, де постійно входять в число призерів.

У 2012 році перед чемпіонатом Європи з футболу (Євро-2012) шкільна команда посіла І місце в р. Слов'янську і захищала честь міста у Донецькій області.

Команда школи з футзалу серед 5-х класів в 2016 році зайняли І місце в Донецькій області.

У квітні 2016 р. команда переможниця бере участь у міжобласних змаганнях на першість України.

Колір форми - світло-зелений.

Склад команди:
Індюков Кирило Андрійович
Москалець Дмитро Сергійович
Чумак Архип Максимович
Коваленко Владислав Михайлович
Мирний Іван Романович
Тимошенко Сергій Олександрович
Васильєв Денис Олександрович

Враховуючи те, що зараз через бойові дії на Сході України ми втратили з футзальної мапи України такі центри розвитку дитячого футзалу, як Донецьк, Горлівка, Макіївка, Амвросіївка, зараз вся надія на те, що славні футзальні традиції Донецької області почнуть відроджуватись у інших містах – наприклад, у Дружківці, Краматорську, Слов’янську. І саме команда зі Слов’янська представлятиме Донецьку область у Всеукраїнському фіналі Шкільної футзальної ліги. І, можливо, саме з команди школи № 17 почнеться відродження донецьких футзальних традицій.

Школа № 3 (Світловодськ, Кіровоградська область)

Команда створена у 2011 році.

Найбільше досягнення команди - це фінал Всеукраинских змагань "Шкільна футзальна ліга" сезону 2015-2016 року.

Форма - синя(футболки, труси, гетри)

Склад команди:
Бичков Микита Юрійович
Пустовіт Кирило Сергійович
Стельвага Артем Русланович
Кирєєв Данило Денисович
Юрченко Максим Миколайович
Щербина Віталій Володимирович
Тельминов Данило Олександрович
Ясинський Ілля Русланович
Вереда Віталій Віталійович
Диконенко Тимофій Олексійович
Тренер: Скворцов А. Ф.

Оцените этот материал:
Комментарии
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти

Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус