Новости реконструкции ужгородского стадиона "Авангард". 17-02-2005 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
До первого марта планируется довести до конца работы с северной и южной трибунами
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
17.02.2005
четверг
21:52
Новости реконструкции ужгородского стадиона "Авангард"
Рейтинг публикации
До первого марта планируется довести до конца работы с северной и южной трибунами

- публiкується мовою оригiналу -

Вже наступної неділі головна команда краю завершить свої тренувальні збори у Криму і повернеться до Ужгорода, де розпочне безпосередню підготовку до поєдинку проти луцької „Волині”.

Як же йде підготовка центрального та тренувальних полів спортивного комплексу „Авангард”, чи готова технічна база до прийому вищелігових колективів у цьому сезоні цікавився у директора найбільшої спортивної споруди краю Василя Бабича. Слід відмітити, що у четвер готовність матеріально-технічної бази і готовність її до сезону інспектуватиме працівник ПФЛ Юрій Корбут.

- Василю Васильовичу, як оцінюєте готоність поля до початку сезону?

- Роботи ще багато. Через великий сніг вже другий день нічого не можемо робити з газоном, адже важку техніку використати для очистки снігу не можемо, тож розраховуємо на покращення погодніх умов. А з наступного тижня технічні персонал стадіону за допомогою військовослужбовців МНС розчищуватиме поле від снігового покриву. До 1 березня плануємо довести до кінця спорудження північної та південної трибун. Трохи затримуємося із встановленням освітлюальних ламп – прокладено зовнішню електропроводку, протягнуто півторакілометрові кабелі із підстанції. Це довелося робити через те, що старі трансформатори вже не годилися для того, щоб до них підключати отоплення, водопостачання та освітлення. Розраховуємо, що до 13 березня, тобто до матчу між ФК „Закарпаття” з донецьким „Шахтарем” освітлювальні лампи вже будуть встановлені і загалом вдопостачання та підігрів будуть задіяні. Наприклад, якщо до тепер у літній час ми використувавали у день для поливу двох полів, то тепер при використанні орошувальної системи за 3 години виливатимемо до 120 кубічних метрів води. Для цього спеціально будемо використовувати артезіанську скважину.

- Ті технічні засоби, котрі зараз в наявності у стадіона вони дозволяють підтримувати у необхідному стані футбольні поля?

- Це найбільше проблематичне питання для нас. Каток, яким ми вирівнюємо газон має вік понад 35 років. Плануємо зробити сервісний центр, де у нас буде до 15 одиниць техніки, які обслуговуватимуть всі 5 полів як належить.

- Для того аби довести стадіон до ладу згідно скоаденого проекту необхідно залучити величезні кошти, звісно, у цьому випадку не обійтися без допомоги влади. Чи контактували з цього приводу з новим головою ОДА?

- Поки що у мене не було розмови з губернатором. Хотілося б, щоб з боку керівництва краю допомога була відчутна, адже щоб поле довести до необхідного стану – потрібно об’єднати зусилля як з боку керівництва міста так і області.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: zakarpatie.com.ua
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...


Реклама
comments powered by HyperComments
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]