"Закарпатье" - "Борисфен" 1:0. 30-04-2005 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Статистика, отчет, послематчевые комментарии
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость
30.04.2005
суббота
19:06
"Закарпатье" - "Борисфен" 1:0
Рейтинг публикации
Статистика, отчет, послематчевые комментарии

Закарпатье 1:0 Борисфен
Нодь 27  
Луценко, Ильницкий, Сапуга (Смирнов 82), Гурка, Кобин, Лозинский, Савинов, Голайдо, Шевцов (Товкацкий 69), Ярош, Нодь (Слюсар 68)   Деонас, Котелюх, Черний, Карамушка, Хомин, Дмитрук, Пшеничных (Сухомлинов 68), Трусевич, Деркач, Кирюхин, Левига
Предупреждения: Голайдо 28, Гурка 39, Нодь 50, Сапуга 51, Ильницкий 56   Предупреждения: Трусевич 11, Деркач 22, Левига 73, 76
    Удаление: Левига 76

Статистика матча - ФФУ.

- публiкується мовою оригiналу -

Степан Матвіів, головний тренер "Борисфена": "В першу чергу я поздоровлю свого колегу з перемогою. В першому таймі мої підопічні не виконали мого тактичного плану на гру. Будемо розбиратися. В другому таймі команда не змогла зібратися, хотя володіла ініціативою. Ряд моментів, які ми зробили ми не використали. Не забиває нам суперник, прийшлося нам самим забити собі у ворота. В чому причина я не розумію. Перший тайм команда грала без швидкості. Я думаю, що трагедії ніякої нема. Ми йдемо вперед, рухаємося. Звичайно є куски якісного футболу, але результату ми не здобули. (Авт. На запитання про фінансову ситуацію в клубі тренер відреагував агресивно, хоча сам недавно виступав по ТРК”Україна” і жалівся на катастрофічну фінансову ситуацію в клубі) Фінансова ситуація у нас стабільна, пока, а ви думайте як хочете. Ви самі знаєте, що без пітримки у професіональному футболі дуже важко".

Віктор Ряшко, головний тренер "Закарпаття": "Команда „Борисфен” без перебільшення є відкриттям другого туру. Ми багато готувалися до цієї гри, адже значення гри я думаю коментувати не треба. В першому таймі не було видовищної гри. На нашій атакуючій міцності сказалося те, що Шевцов та Нодь багато пропустили після хвороб і тому вони в другому таймі виглядали дуже мляво. Після вилучення нам стало грати набагато легше. Були хороші стовідсоткові нагоди для збільшення рахунку".

Пiсляматчевi коментарi - zakarpatie.com.ua.

Чуть позже ожидайте отчет о матче.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com