Премьер-лига
Премьер-лига

Премьер-лига - результаты и расписание матчей, турнирная таблица, новости.

Відкритий лист футбольного клубу "Карпати" (Львів)


Керівники та працівники ФК „Карпати” були неприємно здивовані, прочитавши у сьогоднішньому числі газети „Високий Замок” (23 серпня 2006 р) коментар ветерана клубу Ігоря Кульчицького

Відкритий лист футбольного клубу "Карпати" (Львів)


Керівники та працівники ФК „Карпати” були неприємно здивовані, прочитавши у сьогоднішньому числі газети „Високий Замок” (23 серпня 2006 р) коментар ветерана клубу Ігоря Кульчицького, якого було звільнено згідно зі скороченням штату у повній відповідності з діючим законодавством.

Пан Кульчицький обурюється тим, „що з клубу усувають професіоналів, а футбольній майстерності у „Карпатах” навчають колишні легкоатлети, які стрибали з жердиною, тоді як Степан Юрчишин, що прекрасно тренував команду, став не потрібним...” Якщо Ігорю Євстахійовичу бракує сміливості відкрито назвати ім’я „колишнього легкоатлета”, за нього це зробить ФК „Карпати”. Причому зробить із гордістю, адже тренеру „Карпат-2” Вадиму Белоцерковському, найкращому дитячому тренеру України 1998 року (а саме його мав на увазі пан Кульчицький), на відміну від псевдопатріотів „зелено-білого” клубу, не дорікнеш в його роботі та професіоналізмі. А підло насміхатися над людиною через те, що вона, мовляв, прийшла у футбол з легкої атлетики, щонайменше неетично. Світова історія знає чимало прикладів, коли футбольні тренери досягали значних висот, навіть не маючи за плечима спеціалізованої освіти. Так, знаменитий італієць Арріго Саккі, що привів свою збірну до „срібла” ЧС-1994, прийшов у великий футбол, будучи бухгалтером за освітою.

Не дає спокою пану Кульчицькому і зарплата заступника генерального директора клубу Георгія Сирбу. Як інакше трактувати його фразу: „Заступник генерального директора взагалі нікуди з клубу не виходить і зайнятий лише тим, що читає газети. А отримує уп’ятеро більше від мене...”? Хочеться нагадати Ігорю Євстахійовичу, що заступник генерального директора у будь-якій структурі апріорі має заробляти більше, ніж помічник керуючого програмою розвитку дитячо-юнацького футболу (саме цю посаду до звільнення обіймав пан Кульчицький). Погарячкував ветеран і щодо „читання газет”. Георгій Миколайович Сирбу, вихователь багатьох талановитих юнаків, гравців юнацьких збірних, що був нагороджений почесною відзнакою Міністерства України у справах сім’ї, молоді та спорту, працює фактично без вихідних. Цього потребує насичений графік, адже пан Сирбу виконує обов’язки технічного директора клубу, займаючись укладанням та продовженням контрактів, контролюючи виконання Регламенту ПФЛ, щоденно вирішуючи усі поточні питання клубу з ФФУ та ПФЛ.

Ігор Євстахійович ставить собі у заслугу те, що, за його словами, „домігся, щоб з обласного бюджету на фінансування спеціалізованої „карпатівської” школи за три з половиною роки було виділено майже мільйон гривень”. Безперечно, низький йому уклін за це (а також Ярославу Грисю та Юрію Майбороді, що не менше долучилися до цього), однак це досягнення, власне, і було результатом роботи пана Кульчицького в ФК „Карпати”, за що він справно отримував свою зарплату.

Футбольний клуб „Карпати” у жодному випадку не применшує заслуг Ігоря Кульчицького - як легендарного гравця команди, одного з героїв здобуття Кубка СРСР-1969 року, 60-річчя якого клуб відзначив урочисто і з помпою. Але добре грати у футбол – ще не значить добре керувати футбольними справами. ФК „Карпати” дуже прикро, що уславлений у минулому гравець, якого виховав клуб і до порад якого тут завжди прислухалися, так неадекватно, з істерією у пресі, сприймає своє звільнення, про яке його було попереджено за два місяці. Прикро клубу і за те, що поважне видання дозволяє собі спекулювати на дешевому „шкандалі”, роздмухуючи псевдосенсацію на порожньому місці.


Оцените этот материал:
Поделиться с друзьями:

Загрузка...
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (15)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
Юрко(Buffalo) (Buffalo)
Стиду нема зовсім. Та і звідки йому взятися. Для того щоб було стидно треба мати розум. Відволікають увагу від головного і реальних проблем. Чекаємо на обіцяну команду у складі якої будуть грати тільки українці. Наразі сваримося. Вітаю всіх з святом Незалежності.
Ответить
0
0
admin
2_13 (Boryspil) А при чем здесь "желтая пресса"? Желая пресса традиционно специализируется на нарезке "горячих интервью" и измышлении свежих "уток". А материал, который мы дали - официальное открытое письмо футбольного клуба. Чувствуете разницу?
Ответить
0
0
Ser tabu (Львів)
Подуріли вже !!!!!
Ответить
0
0
Merlin (Lviv)
lvv (Львів) 24.08.06 20:27 +1 )))
Ответить
0
0
lvv (Львів)
у всіх 2 біди - дурні і дороги, а в нас 3 - дороги, дячук і димінський.
Ответить
0
0
sem41 (Ljviv)
Блін як задовбали вже наші рагулі на чолі з Димінським.Нема чого брати на роботу в клуб лише за те,що хтось колись грав в футбол в команді.В переважної більшості футболістів дви звивини в голові,і то одна за жратву відповідає а друга за секс.Досвід гри то добре,але ще бажано фізіологію знати,психологію,тобто вчитися і працювати над собою
Ответить
0
0
13 (Boryspil)
Жан-Жак (Киев) 24.08.06 13:35 Гу почему же западной, ненадо уж как то отделять их, самый яркий клуб страны :-)))
Ответить
0
0
CL (Донецк)
Карпаты - самый яркий клуб западной Украины Жан-Жак (Киев ага! и самый сопливый! одни нытики и антисимиты , зачем это вообще выкладывать на сайте, это никому кроме них самих не интересно!
Ответить
0
0
Жан-Жак (Киев)
Shaker77 (Харьков) Ну тут ты кажется немного переборщил. Карпаты - самый яркий клуб западной Украины, и без него наш чемпионат был бы скучнее.
Ответить
0
0
дзеня (талнах)
Раз людина говорить ,що тренер фізкультурник неправильно тренерує ,то треба подивитися ,як сам Ігор Кульчицький справлявся з тренерською роботою .Які в нього здобутки?? Памятаю його як гордість клубу . А на старості шось видно сталося з амбіціями . Карпати завжди мали непрості стосунки з тренерами ,навіть Юст і той не обминув проблем . Шануймося .
Ответить
0
0
Shaker77 (Харьков)
Карпаты они в Африке Карпаты , толку от них никакого ,только позорят нашу страну
Ответить
0
0
13 (Boryspil)
Галичане моржет пора менять имидж клуба ? Надоело как то, одни скандалы. Тем более тема выше вооще выеденого яйца не стоит (в масштабах страны) , не увлекайтесь... * P.S. Admin Не , ну серйозно , давай не будем превращать сайт в желтую прессу.
Ответить
0
0
RusLviv (Львів)
Все класно, просто так веселіше жити. Не звертайте уваги.
Ответить
0
0
White (Киев)
Месяца не проходит, чтоб на страницах родного УА-Футбол не появилось очередного открытого письма ФК Карпаты или его любимых болельщиков. Такое ощущение, что во Львове воздух какой-то накуренный, люди просто годами в возбуждённом состоянии пребывают, ничего их в жизни не радует...
Ответить
0
0
Харьковчанин (Первая Столица)
Блин, во Львове точно что-то не то с футбольными делами. Уже пол года сплошные скандалы. Хотя где кроме К и Д хорошо?
Ответить
0
0


Новости Футбола

Лучшие букмекеры

Букмекер
Бонус

загрузка...