В Анталью з „Карпатами” їдуть румун Петкуц та серб Рікановіч. 19-01-2007 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Завтра львівські „Карпати” вирушать до турецької Антальї на перший закордонний тренувальний збір
19.01.2007
пятница
23:27
В Анталью з „Карпатами” їдуть румун Петкуц та серб Рікановіч
Рейтинг публикации
Завтра львівські „Карпати” вирушать до турецької Антальї на перший закордонний тренувальний збір

Завтра львівські „Карпати” вирушать до турецької Антальї на перший закордонний тренувальний збір. У розпорядженні головного тренера Олександра Іщенка буде 32 футболісти.

Воротарі: Андрій Тлумак, Юрій Мартищук, Мацей Налєпа та Андрій Новак.

Захисники: Володимир Федорів, Микола Іщенко, Андрій Распопов, Сергій Пшеничних, Микола Лапко, Андрій Процик, Тарас Петрівський, Олег Тимчишин, Андрій Сагайдак, Ігор Ільків, а також двоє білорусів - Дмитро Ровнейко та Кіріл Павлючек.

Півзахисники: Самсон Ґодвін, Євген Шмаков, Аляксєй Сучков, Ігор Худоб’як, Василь Кобін, Олег Женюх, Андрій Ткачук, Володимир Бобилєв, Олег Голодюк, Ярослав Мартинюк, а також румунський плеймекер Георгій Петкуц.

Нападники: Роша Батіста, Максим Фещук, Руслан Платон, а також вихованець СДЮШОР „Карпати” Андрій Левчук та серб Мірослав Рікановіч.

Спортивний директор клубу Юрій Дячук-Ставицький наголосив, що 50% гравців ледве досягли 21 року. „З нами поїдуть молоді гравці, вік яких 16-21 рік, а також досвідченіші футболісти. Юрій Мартищук – гравець молодіжної збірної, непогані перспективи в Андрія Новака. Серед молодих захисників я б відзначив Процика, Сагайдака та Ільківа, який непогано себе проявив минулого року. Є чимало півзахисників 87-89 року народження. Це Женюх, Ткачук, Мартинюк та Голодюк. Молодий румунський плеймейкер Петкуц - 1986 року народження. На збір поїде 16-річний Левчук, 11-класник нашої школи. Також ми переглянемо сербського нападника Рікановіча, 83-го року народження. Помітно, що команда значно омолодилася – середній її вік становить 22,2 роки” – зазначив Юрій Дячук-Ставицький.

Сербський нападник Мірослав Рікановіч грав у 4-х командах. Першою був дубль сербської „Младості”, а за кілька років гравець вже виступав у першій команді. Згодом він перейшов до клубу першої ліги „ЧСК”, а після нього до „Єдінства” – другої команди балканського гранда „Црвени Звєзди”. За „Єдінство” Рікановіч виступав до останнього часу і в першому колі забив 7 голів. Також Рікановіч кілька місяців провів у литовській команді „Ветра”, де грав у нападі разом з українським легіонером і найкращим бомбардиром команди Сергієм Кузнєцовим. Проте, як розповів Рікановіч Інформаційному центру ФК "Карпати", він змушений був піти з команди, бо її залишив генеральний директор. Мірослав Рікановіч провів кілька матчів за юнацькі збірні Сербії.

Плеймейкер з Румунії Георге Петкуц - вихованець клубу „UTA” з міста Арад. У дитячо-юнацьких командах цього клубу румун провів 7 років після чого підписав контракт з ФК „Байа Маре” (друга ліга чемпіонату Румунії – аналог нашої першої). Продовжив свою кар’єру талановитий півзахисник у клубі цього ж міста – „Олімпія Сату Маре”. Після того, як ця команда понизилася у класі, Петкуц одягнув футболку ще одного місцевого клубу - „Сомешул Сату Маре”. Наступною його командою став бельгійський „Жіль”. У 2005 році Георге познайомився з Україною, перебуваючи на оглядинах в „Закарпатті”. Однак футболку ужгородського клубу він тоді так і не одягнув. Петкуц виступав у збірній Румунії (U-19).

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com