ФК "Карпати" оприлюднює бюджет за 2006 рік. 29-01-2007 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
За традицією, клуб оприлюднює свій бюджет за минулий рік
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость ТВ
29.01.2007
понедельник
20:57
ФК "Карпати" оприлюднює бюджет за 2006 рік
Рейтинг публикации
За традицією, клуб оприлюднює свій бюджет за минулий рік

„Карпати” – чи не єдиний клуб українського чемпіонату, що веде прозору фінансову діяльність. За традицією, клуб оприлюднює свій бюджет за минулий рік.

„Клуб у 2006 році чи не вперше дуже потужно зайнявся діяльністю, що забезпечує збільшення дохідної частини бюджету, - каже генеральний директор ФК „Карпати” Олександр Єфремов. - Так, понад 400 тис. грн. клуб заробив на продажу рекламних місць, понад 1 млн. грн. – від реалізації квитків й абонементів, ще 85 000 - від реалізації атрибутики. Вагомим внеском у дохідну частину бюджету клубу став трансфер Богдана Шуста – понад 6 млн. грн.”.

Витрати клубу сягнули 20,5 млн. грн. Утім, зроблено на ці кошти було чимало: зокрема, ремонт двох офісів, удосконалення інфраструктури – вкладались гроші в створення та розвиток клубної телестудії, газети „Карпати”, офіційного сайту клубу, придбано 8 одиниць автотранспорту (3 автобуси, 1 мікроавтобус, 4 легкові авто).

Неважко вирахувати різницю між прибутком і доходом. Ці 12 млн. грн. – гроші, що їх надав клубу інвестор, Почесний президент ФК „Карпати” Петро Димінський. Утім, крім цих коштів, 8 млн. грн. було витрачено як преміальні та заохочувальні виплати гравцям. Таким чином витрати інвестора сягнули близько 20 млн. грн.

Слід також зазначити, що витрати клубу на друге півріччя 2006 року на 65 % більші, аніж на перше півріччя. Річ у тім, що у вищій лізі вищий заявочний внесок, вищі зарплати і преміальні, усі переїзди здійснювались літаком, також у вищій лізі грає дві команди – „Карпати” і дубль.

„Клуб сплатив податків на суму майже 2,5 млн. грн., – продовжує Олександр Єфремов. – Нині, як бачимо, 30 % фінансування клубу покривається прибутками від його діяльності – господарської і спортивної. Однак це ще далеко не та цифра, якою можна пишатися, тим паче, її левову частку становить згаданий трансфер Шуста. Зараз ми ставимо перед собою завдання вийти у цьому році на 10-12 млн. грн. прибутку. Це буде нелегко, але інакше не можна – саме таким шляхом треба йти. На це буде спрямовано зусилля працівників і клубу, і „Карпати Спорт Маркетинг”. Наприклад: ми чітко знаємо, що від продажу квитків можна заробляти більше. За нашою інформацією, 15-20 % вболівальників ходять на матчі безкоштовно. З нового чемпіонату ми запровадимо автоматизовану систему продажу квитків, змінимо систему пропуску вболівальників на стадіон».

Також клуб закупив ексклюзивну форму „Адідас” у великій кількості, тож вболівальник, купуючи цей одяг, може бути впевнений: саме в таких футболках, шортах та спортивних костюмах грають та тренуються футболісти „Карпат”. Також, за бажання, кожен уболівальник зможе замовити собі будь-який напис на цьому фірмовому одязі. Вже суттєво за останні 2-3 місяці оновився й асортимент атрибутики з карпатівською символікою.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Подпишись на рассылку от UA-Футбол
Только самое важное за неделю!
Нажимая на кнопку вы даёте согласие на обработку ваших персональных данных
Вы удачно подписаны на рассылку!
Ошибка отправки формы!
Загрузка...
Реклама
Авторизуйтесь на сайте, для того чтобы голосовать.
Комментарии (18)
Войдите, чтобы оставлять комментарии. Войти
IgorD (Чернігів)
ну... Алкмару хватило энтузиазма, Туну тоже :)))) Днепр... не тот это Днепр, что при Кучеревском :(, пока не тот (я надеюсь), хотя в Европе не лишними будут. А кроме Днепра и Карпат больше никого не вижу, кто бы мого достойно там сыграть.
Ответить
0
0
серж 13 (Днепропетровск)
IgorD(Чернігів) Хватит одни уже в этом сезоне наиграли(МЗ,ЧО)..... С таким составом и игрой.какие могут быть еврокубки?? Чтобы там играть Дыму надо раскошелиться и поднять бюджет раза в 4 минимум,но он делать в ближайшее время делать не будет!!!А на одном интузиазме далеко не пройдёш!
Ответить
0
0
IgorD (Чернігів)
Карпаты, даёшь еврокубки!!! Хоть одна украинская команда будет там играть!
Ответить
0
0
серж 13 (Днепропетровск)
rzvarych(Lviv) Во первых:я тебе такого не бещал и выдумывать не надо; Во вторых:пусть эти,дорогие бутсы играют в вашей команде:))); В третьих:его бы купили ,если бы Дым нез....л не реальную цену(пусть развивается у вас:)); В четвёртых:бюджет у вас, самый один из слабых в лиги!А зарабатывть(продажа игроков за не реальную цену),это к "данецким"; Так что удачи тебе и пышайся дальше своим клубом(и не выдумывай того ,чего небыло!)!
Ответить
0
0
Rom (Lwiw)
Міжсезоння Вісла Польща -Карпати Львів 1-2. Голи у Карпат - Худоб"як, Фещук.
Ответить
0
0
academynow (харьков)
Как бы там ни было - сам факт открытости вызывает уважение. Да и команда неплохая - по хорошему наглая.
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Мені ось така розумна думка :-) прийшла до голови, що в даному випадку слово бюджет вживати не є правильно, а скоріше - витрати клубу. Бюджет, мені здається, це сума запланована наперед. У випадку з Карпатами то Димінський фінансує відповідно до потреб, хоча якісь попередні розрахунки робляться який потрібен мінімум для існування але фіксованої суми не існує. Якби треба було більше - дав би (сподіваюсь) більше.
Ответить
0
0
Бор (Львів-Луцьк)
Пиво (Львів) 30.01.07 12:54 Єдина команда яка дійсно заробляє гроші в Чукрі - простітутолург. статті доходів: злив матчів шахтарю, робота на трансферному ринку
Ответить
0
0
Пиво (Львів)
Ну шо ж, чекаємо на оприлюднення бюджетів ДК, ШД, ДД і найцікавіше МД. Цікаво чи ця команда взагалі хоч щось заробляє. Одеситам респект і уважуха. rzvarych (Lviv) за фразу "До речі серж ти обіцяв що якшо худобяка не куплять то ти більше пости тут писати небудеш!!!" величезний респект. У мене на морді образувалась нехіла либа.
Ответить
0
0
rzvarych (Lviv)
Mitra (Одесса) 30.01.07 11:58 Ти не зрозумів колись серж 13 (Днепропетровск) казав шо внього в дніпрі є знайомий Бугалтерами-юристами який худобяка трансфером займається. До речі серж ти обіцяв що якшо худобяка не куплять то ти більше пости тут писати небудеш!!!
Ответить
0
0
Mitra (Одесса)
Sluva (Львів) 30.01.07 11:23 Не совсем прав, в современном футболе, и бухгалтеры и юристы нужны, и чем дальше, тем больше.
Ответить
0
0
Sluva (Львів)
то серж 13 (Днепропетровск) Нуда і то вже краще ато з твоїми Бугалтерами-юристами з клубу ми б далеко незаїхали.
Ответить
0
0
III (Lviv) (Львів)
Дякую Одеса. Справді бюджет смішний. Але в нас зараз і справді КОМАНДА, тому з оптимізмом дивимося у майбутнє.
Ответить
0
0
Mitra (Одесса)
По сооьношению бюджет-результат, Карпаты, наверное, самый эффективный клуб высшей лиги. Есть еще Арсенал, который играет за спасибо (по их заявлениям), но я в Арс не верю, а в Карпатах я уверен. Карпаты - отличная команда, и именно КОМАНДА, а не куча футболистов.
Ответить
0
0
andres (Odessa)
если за кого и порадуюсь (если сами не сможем занять третье место), то за Карпаты - очень симпатичная и амбициозная команда
Ответить
0
0
german (Львів)
Класно, що по трохи наш футбол стає прозорішим і що клуби починають думати про різні шляхи доходу клубу. Трансфери, квитки, реклама, атрибутика... От щось телетрансляції випали, але це вже до ПФЛ питання. Але і в цьому питанні минулого року були якісь зрушення. ПФЛ малоб платити щось. Чому це не відображено. Карпати показували минулого року...
Ответить
0
0
Фанат Дніпра (Дніпропетровськ)
Бюджет звичайно маленький, але результати при цьому дуже непогані. А наші керівники навіть такої статистики не можуть чи не хочуть привести.
Ответить
0
0
серж 13 (Днепропетровск)
С таким бюджетом и в еврокубки:)))
Ответить
0
0

 

© UA-Футбол 2002-2018.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: [email protected]