Контрольний матч. "Кривбас" - "Єсіль-Богатир" 2:0. 26-02-2007 Премьер-лига - UA-футбол
На 8-й хвилині відзначився Костишин, на 25-й - Гігіадзе
26.02.2007
21:53
Контрольний матч. "Кривбас" - "Єсіль-Богатир"  2:0

"Кривбас" - "Єсіль-Богатир" - 2:0

25 лютого кривбасівці третій поєдинок в рамках підготовки до другої частини чемпіонату на третьому турецькому зборі. Спаринг-партнером нашої команди замість латвійського "Динабурга" став клуб суперліги Казахстану "Єсіль-Богатир" (Петропавлівськ).

Гра закінчилась впевненою перемогою "Кривбасу" з рахунком 2:0.

І знову, як і в поєдинку в командою із Данії криворіжці свою перемогу оформили ще в першому таймі. На 8-й хвилині відзначився Костишин. Вдруге казахстанська команда розпочала з центру на 25-й хвилині після того, як Васіл Гігіадзе реалізував пенальті.

"Кривбас": Бажан, Радченко (Котелюх, 75), Ковальчук (Ілеску, 75), Ндрека, Грановський (Шикліч, 75), Костишин (Бурдулі, 75), Бюлюкбаші (Мельник, 75), Рожков (Грицук, 75), Опря (Фролов, 75), Гігіадзе (Платонов, 75), Іващенко (Котенко, 55).