Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Євген Шмаков знову став першим віце-капітаном, другим – Мацей Налєпа
Премьер-лига Таблица Матчи Новости Команды Бомбардиры Ассистенты Гол+пас Посещаемость

Ростислав Ящишин
26.02.2007
понедельник
22:08
Микола Іщенко – капітан "Карпат"
Рейтинг публикации
Євген Шмаков знову став першим віце-капітаном, другим – Мацей Налєпа

Перед останнім спаринг-матчем у Туреччині проти чеського „Баніка” у „Карпат” відбулася своєрідна „таємна вечеря”. Кожен футболіст отримав клаптик паперу, де написав прізвище свого колеги, якому довіряє капітанську пов’язку. Переможець голосування отримував право виводити у новому сезоні команду на поле і мати „ексклюзивне” право... сперечатися з арбітром.

Про кандидатуру Миколи Іщенка напередодні голосування говорили чи не найбільше. У попередньому сезоні він разом з Євгеном Шмаковим був одним із віце-капітанів команди. Відтепер він став повноправним володарем смугастої зелено-білої пов’язки. Більшість карпатівців проголосували саме за нього. Євген Шмаков знову став першим віце-капітаном, другим – Мацей Налєпа. Польський воротар після кількарічної перерви, очевидно, знову поверне собі місце у воротах - саме тому кілька голосів дісталися йому. Хоча сам Мацей пояснює своє віце-капітанство тим, що він є одним з найстарших у команді, тож за нього і голосували. Капітанське рішення футболістів підтримали головний тренер та Почесний президент клубу.

У товаристві Миколи Іщенка часто можна побачити Руслана Платона, Аляксєя Сучкова та Сергія Пшеничних. Платон, як і всі інші, не приховував, що голосував за Іщенка: „Свій вибір я зробив на користь Миколи. Ми з ним товаришуємо ще з другої карпатівської команди. За грою він відповідає усім якостям капітана і в житті людина хороша”.

Сучков побажав Миколі й надалі залишатися капітаном. А от сам Микола Іщенко зізнався, що голосував за Сергія Пшеничних. До свого обрання він поставився спокійно: „Нічого особливого, щоправда, збільшилася відповідальність. Потрібно проявляти лідерські якості. Капітан має бути лідером на полі і в побуті, підказувати товаришам”. Зрештою, до капітанської пов’язки Миколі не звикати – не так давно він виводив на поле молодіжну збірну України.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев

 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com