Олександр Єфремов: "Ця інформація відверто здивувала". 03-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
На офіційному сайті ФК "Сатурн" з'явилась інформація про те, що Лєанід Ковєль підписав з клубом російської прем'єр-ліги контракт терміном на три роки
03.01.2008
четверг
20:36
Олександр Єфремов: "Ця інформація відверто здивувала"
Рейтинг публикации
На офіційному сайті ФК "Сатурн" з'явилась інформація про те, що Лєанід Ковєль підписав з клубом російської прем'єр-ліги контракт терміном на три роки

Сьогодні, 3 січня, на офіційному сайті ФК "Сатурн" (Рамєнскоє, Росія) з"явилась інформація про те, що гравець "Карпат" Лєанід Ковєль підписав з клубом російської прем"єр-ліги контракт терміном на три роки (www.saturn-fc.ru/news.php?ID=15903).

Генеральний директор ФК "Карпати" Олександр Єфремов прокоментував цю новину для офіційного сайту львівського клубу:

"Мене ця інформація відверто здивувала, тому що "Карпати" жодним чином не порушили умов трансферного контракту між мінським "Динамо" і нашим клубом стосовно переходу Ковєля до "Карпат". Є в нас і особистий контракт, підписаний гравцем. Тому мені незрозуміло, як клуб, не маючи на те жодних підстав, поводить себе таким чином. Припускаю, що тут негативну роль зіграв і агент футболіста Шандор Варга, який відрізняється нечистоплотною роботою на трансферному ринку. Мені особисто шкода, що талановитий і корисний гравець потрапив під сильний вплив недобропорядних людей. Звісно ж,ми відреагували на це, і будемо реагувати й надалі, навіть якщо доведеться звернутися до органів ФІФА. Безумовно, надішлемо ми листа і до Федерації футболу Саудівської Аравії, де зареєстрований агентом гравців Шандор Варга, з приводу дій цієї особи."

Нижче подаємо листа ФК "Карпати" на ім"я генерального директора ФК «Сатурн» Рамєнскоє Жиганова Б.А.

Шановний Борисе Анатолійовичу,

Повідомляємо Вас про те, що увесь комплекс прав на футболіста Ковєля Лєаніда Лєанідовича належить футбольному клубу «Карпати» (Львів) згідно трансферного контракту № 01/01-07 від 26 лютого 2007 р. між ФК «Динамо» (м. Мінск) і ФК «Карпати» (м. Львів), а також особистого контракту футболіста з футбольним клубом «Карпати» № 08/01 від 01 січня 2008 р.

Аби уникнути конфліктної ситуації, викликаної порушенням норм УЄФА, вимагаємо повернути футболіста у табір ФК «Карпати». У разі зацікавленості з боку Вашого клубу правами на футболіста Ковєля Л.Л. чекаємо на Ваші пропозиції за факсом +380 32 297 66 63.

З повагою, генеральний директор Тзов КПФ «Карпати» Єфремов О.А.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com