ФК "Карпати" востаннє попереджає рамєнський "Сатурн". 08-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Загадкова історія із появою Лєаніда Ковєля у тренувальному таборі російського клубу "Сатурн" все більше обростає чутками
08.01.2008
вторник
19:06
ФК "Карпати" востаннє попереджає рамєнський "Сатурн"
Рейтинг публикации
Загадкова історія із появою Лєаніда Ковєля у тренувальному таборі російського клубу "Сатурн" все більше обростає чутками

Загадкова історія із появою гравця ФК "Карпати" Лєаніда Ковєля у тренувальному таборі російського клубу "Сатурн" все більше обростає чутками. Футбольний клуб "Карпати" працює у цій досить складній ситуації, вирішуючи питання виключно у правовій площині. Зараз готується позов щодо абсолютно неправомірних дій мінського "Динамо", надіслано також останнє попередження керівництву рамєнського "Сатурну", текст якого подаємо у повному обсязі в перекладі з російської:

№ 9 від 08. 01. 2008 р.

Генеральному директору

ФК «Сатурн» Рамєнскоє

Жиганову Б.А.

Шановний Борисе Анатолійовичу,

Надсилаючи Вам листи (№2 від 03.01.2008 р. і №8 від 05.01.2008 р.), ми хотіли не стільки поінформувати керівництво ФК «Сатурн» на предмет характеру підписаних документів між ФК «Карпати» (Львів), ФК «Динамо» (Мінськ) та Л. Ковєлем, але, насамперед, досягнути взаєморозуміння, і владнання ситуації, що склалась із появою у тренувальному таборі ФК «Сатурн» футболіста ФК «Карпати». Конфлікт має шанс перерости у міжнародний, а Ваше ігнорування вищезгаданих листів схиляє нас до думки, що Ви особисто і керівництво ФК «Сатурн» зацікавлені в організації провокації проти футбольного клубу "Карпати".

Ще раз наполегливо закликаю Вас повернути до табору ФК «Карпати» Лєаніда Ковєля, і, якщо у вас є бажання цивілізовано проводити перемовини, згідно регламентних норм УЄФА, просимо звертатися у футбольний клуб «Карпати», що володіє комплексом прав на цього футболіста.

З повагою, генеральний директор Тзов КПФ «Карпати» Єфремов О.А.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com