ФК "Карпати" оприлюднює копії контрактів Ковєля . 08-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Зважаючи на масу чуток щодо того, кому ж таки належать трансферні права на Лєаніда Ковєля, футбольний клуб "Карпати" оприлюднює відскановані копії документів
08.01.2008
вторник
19:36
ФК "Карпати" оприлюднює копії контрактів Ковєля
Рейтинг публикации
Зважаючи на масу чуток щодо того, кому ж таки належать трансферні права на Лєаніда Ковєля, футбольний клуб "Карпати" оприлюднює відскановані копії документів

Зважаючи на масу чуток щодо того, кому ж таки належать трансферні права на Лєаніда Ковєля, футбольний клуб "Карпати" оприлюднює відскановані копії чотирьох документів. Це - особистий контракт Лєаніда Ковєля з ФК "Карпати" під час терміну його оренди, особистий контракт футболіста з ФК "Карпати" на період після закінчення оренди, трансферний контракт між мінським "Динамо" та "Карпатами", та банківська платіжка про перерахування коштів мінському "Динамо".

Радимо звернути особливу увагу на пункт 5 трансферного контракту. Увесь цей пакет документів передано до Федерації Футболу України та Федерації Футболу Білорусі, а також надіслано до рамєнського "Сатурну". Крім того, у Федерації Футболу України перебуває міжнародний трансферний сертифікат Лєаніда Ковєля, а це означає, що цей футболіст не може виступати за жоден інший клуб, крім українського. Чинність усіх перелічених документів спростувати неможливо, ФК "Карпати" готовий надати їх для експертизи будь-якій організації.

Футбольний клуб "Карпати" нагадує, що все ще чекає від керівництва рамєнського "Сатурну" цивілізованих кроків у рамках регламенту УЄФА.

Зображення відсканованого документа: [1] [2] [3] [4] [5]

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com