Вадим Ладницький: "Контракт Ковєля з "Карпатами" складено юридично абсолютно грамотно". 09-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
На офіційному сайті ФК "Сатурн" з`явився коментар генерального директора рамєнського клубу Бориса Жиганова, який сумнівається у правильності підписання контракту Лєаніда Ковєля з ФК "Карпати"
09.01.2008
среда
18:07
Вадим Ладницький: "Контракт Ковєля з "Карпатами" складено юридично абсолютно грамотно"
Рейтинг публикации
На офіційному сайті ФК "Сатурн" з`явився коментар генерального директора рамєнського клубу Бориса Жиганова, який сумнівається у правильності підписання контракту Лєаніда Ковєля з ФК "Карпати"

На офіційному сайті ФК "Сатурн" з`явився коментар генерального директора рамєнського клубу Бориса Жиганова, який сумнівається у правильності підписання контракту Лєаніда Ковєля з ФК "Карпати".

Цитуємо мовою оригіналу: "К нам поступил и факсимильный вариант контракта футболиста Ковеля с клубом Карпаты, якобы подписанный 1 января 2008 года, а уже 2 января зарегистрированный в Федерации футбола Украины, что по логике вещей трудноосуществимо в силу целого ряда вполне понятных причин. Потому хотя бы, что Ковель в это время никак не мог находиться во Львове".

Юридичний лікнеп для офіційного сайту ФК "Карпати" люб`язно погодився надати керівник юридичного департаменту львівського клубу Вадим Ладницький (на фото): "Юридичну угоду можна підписати будь-якого числа, але зазначити дату, з якої вона вступає у силу. В нашому випадку Лєанід Ковєль справді підписав контракт з "Карпатами" раніше, під час дії попереднього контракту, а вступила ця угода у силу 1-го січня 2008 року. Це юридично абсолютно грамотно і не тягне за собою жодних застережень до цієї угоди і дати її підписання. Крім того, реєстрація контракту в Професіональній футбольній лізі дійсно відбулася 2-го січня 2008-го року".

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК „Карпати”
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
При любом использовании материалов сайта, гиперссылка на UA-Футбол обязательна.
Пишите нам: info@ua-football.com