Анатолій Попов: «Ковєль справді є гравцем «Карпат». 10-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
2 січня до офісу ПФЛ прийшли представники «Карпат» з контрактом Ковєля, де стояли підписи самого гравця, ідентичні з тими, що були на інших документах
10.01.2008
четверг
15:00
Анатолій Попов: «Ковєль справді є гравцем «Карпат»
Рейтинг публикации
2 січня до офісу ПФЛ прийшли представники «Карпат» з контрактом Ковєля, де стояли підписи самого гравця, ідентичні з тими, що були на інших документах

Виконавчий директор ПФЛ Анатолій Попов у коментарі «Спорт Експресу» підтвердив факт реєстрації контракту Лєаніда Ковєля із «зелено-білими»

«У святкові дні ПФЛ призначає чергового, оскільки ситуації у нашому футболі бувають різноманітними. Черговим був інспектор вищої ліги Петро Іванов. 2 січня до офісу ПФЛ прийшли представники «Карпат» з контрактом Ковєля, де стояли підписи самого гравця, ідентичні з тими, що були на інших документах, а також підписи представників клубу. Запевняю, що реєстрація пройшла згідно з усіма нормами і правилами. Ковєль справді є гравцем «Карпат» - заявив Анатолій Попов.

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com