Петро Димінський: «У Ковєля контракт з «Карпатами» на 4 роки. Чекаємо на його повернення» . 10-01-2008 Премьер-лига - UA-футбол
Украинская Премьер-Лига (УПЛ)
Почесний президент ФК «Карпати» прокоментував ситуацію навколо Лєаніда Ковєля
10.01.2008
четверг
15:08
Петро Димінський: «У Ковєля контракт з «Карпатами» на 4 роки. Чекаємо на його повернення»
Рейтинг публикации
Почесний президент ФК «Карпати» прокоментував ситуацію навколо Лєаніда Ковєля

«Якщо поглянути на конфлікт зі сторони, здається, що відбувається повторення скандалу навколо «Еліти-центр». Людина дає аванс, підписує договір, згідно з яким вона придбає квартиру за рік, якщо та їй сподобається, потім віддає решту грошей. А коли будинок зведено, цій людині кажуть, що квартири не віддадуть, бо є інший покупець, який дає більше грошей. У цій ситуації мені шкода самого Ковєля, який став заручником чиїхось інтриг. Розбиратися тут навіть немає у чому – Ковєль є гравцем «Карпат». У нас є договір, є документи щодо перерахунку грошей – 430 тисяч доларів.

Під час розмови зі мною наприкінці року Ковєль казав, що не хоче змінювати команду. Я запропонував йому поліпшити умови.

Пригадуєте, я свого часу заключив джентльменську угоду з Батістою: якщо він забиває 12 голів у чемпіонаті, я дарую йому «Мерседес». Подібну угоду я запропонував Ковєлю: якщо він стає найкращим бомбардиром другого кола чемпіонату, я віддаю йому свій новий «Мерседес», а таких в Україні лише два. Ковєль тоді ще жартома сказав, що на ракетах не літає. Тим не менше, я дав йому аванс на купівлю машини, нехай лише грав би. Утім, не варто на цю тему так активно говорити – у Ковєля контракт з «Карпатами» на 4 роки.

Якщо ж Ковєль не захоче залишитися у Львові, ми його, як і інших, силою тримати не будемо. Захоче «Сатурн» його викупити – ми будемо про це говорити. Ще скажу, що в суди ми звертатися не будемо – Ковєль наш гравець, і ми чекаємо на його повернення».

Читайте самые интересные новости футбола в Facebook и Viber
Оцените этот материал
Голосов 1
Источник: Інформаційний центр ФК "Карпати"
Загрузка...
Подождите, пожалуйста, идет загрузка комментариев
 

© UA-Футбол 2002-2017.
Все права на материалы, находящиеся на сайте www.ua-football.com, охраняются в соответствии с законодательством Украины.
Материалы сайта предназначены для лиц старше 18 лет (18+).
Пишите нам: info@ua-football.com